تبیان، دستیار زندگی
مشتریان از آمدن آیفون 7 بیشتر از آیفون 6 هیجان زده هستند.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

هیجان منتظران برای آیفون 7

مشتریان از آمدن آیفون 7 بیشتر از آیفون 6 هیجان زده هستند.
به گزارش تبیان به نقل از ایسنا به نقل از اپل اینسایدر، یک پژوهش جدید از صاحبان گوشی های هوشمند نشان می دهد که مشتریان برای دیدن آیفون 7 که اپل در فروشگاه امسال رائه می دهد، مشاق تر از رونمایی آیفون 6 در سال گذشته هستند.

فرآوری: سید محمدامین سعادت - بخش ورزشی تبیان
ایفون

شواهد یک نظرسنجی از 6336 کاربر گوشی  هوشمند در سراسر آمریکا، انگلستان، آلمان، چین و ژاپن حاکی از آن است که اگرچه هنوز هیچ چیز درباره آیفون 7 نام برده رسمی نشده است، درخواست و علاقه مشتریان بالاست.
استیون میلانویچ، تحلیل گر واحد تحقیقاتی USB بر اساس داده ها پیش بینی کرده است که رشد واحد آیفون در سال مالی 2017 اپل به پنج تا 10 درصد خواهد رسید.
او معتقد است بسیاری از کاربران که هنوز گوشی های خود را به یک صفحه بزرگتر ارتقا نداده اند، می توانند به خریدن آخرین محصول اپل که تازه طراحی شده اقدام کنند.

آیفون جدید از خروجی 3?5 میلی متری صدا بهره نمی برد و به جای آن از پورت لایتنینگ استفاده شده است. البته احتمال دارد که این گوشی ضد آب هم شده باشد

این نظرسنجی همچنین نشان داد که تقریبا نصف پاسخ دهندگان از خریدن آیفون جدید خودداری کرده اند تا زمانی که مدل جدید آن در دسترس قرار بگیرد. طبق برنامه ریزی های معمول اپل، انتظار می رود که آیفون 7 در ماه سپتامبر ارائه شود.
واقعیت این است که با وجود اینکه تقریبا هنوز هیچ چیز درباره این دستگاه اعلام نشده، علاقه کاربران به آیفون 7 بالاست و این به ایمان کاربران به اپل برای تولید محصولات مطلوب بر می گردد. اعتقاد بر این است که آیفون جدید طراحی کلاسیک جدیدی خواهد داشت که آن را ازا آیفون 6s متمایز خواهد کرد.
شایعه ها مبنی بر این است که دستگاه جدید ممکن است مجهز به شارژ بی سیم باشد و برای اینکه این گوشی هوشمند باریک تر از همیشه باشد، جک هدفون 3.5 میلی متری را حذف کند.

طرح های نهایی آیفون 7 به بیرون درز کردند

در حالی که تا معرفی رسمی آیفون 7 نزدیک به چهار ماه زمان باقی مانده، تصاویری از طرح نهایی این گوشی به بیرون درز کرده است.به گزارش تبیان به نقل از ویرلن، ظاهر آیفون 7 تغییر چندانی نسبت به آیفون 6s نداشته و تنها خروجی 3.5 میلی متری صدا از روی آن حذف شده و به احتمال زیاد دوربین پشت دوتایی خواهد داشت.

ایفون

این تصاویر که از طرف اکانت توییتر OnLeaks@ منتشر شده مربوط به آیفون 7 می شوند که در برنامه ی اتوکد طراحی شده اند. در این تصاویر مشخص شده که تنها محل قرار گرفتن خط های آنتن تغییر کرده و Smart Connector به گوشی اضافه شده است. منبعی که این تصاویر را منتشر کرده، دو سال پیش هم تصاویری از گوشی آیفون 6 منتشر کرده بود که دقیقا مانند مدل نهایی بودند.
در تصاویر لو رفته از آیفون 7 مشخص شده که محل قرار گرفتن دوربین بزرگ تر از مدل های قبلی است. به همین دلیل احتمال می رود که اپل از ساختار دو دوربین برای این گوشی استفاده کرده باشد. همچنین در این تصاویر مشخص شده که آیفون جدید از خروجی3.5میلی متری صدا بهره نمی برد و به جای آن از پورت لایتنینگ استفاده شده است. البته احتمال دارد که این گوشی ضد آب هم شده باشد.
البته چند روز پیش تصویر جدیدی از آیفون 7 منتشر شده بود. در آن تصویر هم مشخص شده بود که آیفون جدید شرکت اپل تغییرات چندانی با مدل های قبلی ندارد. شایعات گفته بودند گوشی امسال شرکت اپل تغییرات زیادی در مقایسه با آیفون 6s ندارد و تغییرات بیشتر در آیفون 8 ایجاد خواهد شد.


منبع: ایسنا / ویرلن