سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
همه‌ی آنچه لازم است در مورد ویروس کرونای جدید (COVID-19)، بدانید و بخوانید و بپرسید و ببینید
ذفی تیم فوتبال استقلال تهران با شكست مقابل مقاومت بسیج فارس از راهیابی به مرحله‌ی یك هشتم نهایی این رقابت‌ها باز ماند. به گزارش ایسنا ، در مرحله‌ی یك شانزدهم نهایی جام حذفی عصر جمعه استقلال تهران با نتیجه‌ی دو بر صفر ...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

حذف استقلال و سایپا از جام حذفی


تیم فوتبال استقلال تهران با شكست مقابل مقاومت بسیج فارس از راهیابی به مرحله‌ی یك هشتم نهایی این رقابت‌ها باز ماند.

به گزارش ایسنا ، در مرحله‌ی یك شانزدهم نهایی جام حذفی عصر جمعه استقلال تهران با نتیجه‌ی دو بر صفر مقابل میزبان خود مقاومت بسیج فارس شكست خورد تا از دور رقابت‌ها كنار رود.

گل‌های تیم مقاومت بسیج فارس را كوشكی در دقیقه‌ی 31 و اكبری در دقیقه‌ی 85 به ثمر رساندند.

ضربه‌ی پنالتی محمد نوازی در دقیقه‌ی 74 با اصابت به تیر دروازه میزبان به بیرون رفت تا بهترین موقعیت استقلال برای پیروزی در این دیدار از دست رود.

بدین ترتیب مقاومت بسیج فارس در مرحله‌ی یك هشتم نهایی جام حذفی به مصاف پرسپولیس خواهد رفت.

اما در دیگر مرحله‌ی یك شانزدهم نهایی جام حذفی و در نوشهر دو تیم شموشك و پاس تهران پس از 90 دقیقه تلاش به تساوی یك بر یك دست یافتند كه سرانجام تیم پاس در ضربات پنالتی با نتیجه‌ی چهار بر دو میزبان خود را شكست داد.

تیم فوتبال سپاهان اصفهان با شكست دادن سایپا به مرحله‌ی یك چهارم پایانی جام حذفی فوتبال ایران راه پیدا كرد.

از مرحله‌ی یك هشتم پایانی رقابت‌های جام حذفی، جمعه تیم‌های سپاهان اصفهان و سایپا تهران در ورزشگاه نقش جهان و در حضور ده هزار تماشاگر به مصاف یكدیگر رفتند كه تیم سپاهان در این دیدار موفق شد با گل‌های جلال اكبری در دقیقه‌ی 72 و هادی عقیلی در دقیقه‌ی 80 از روی نقطه‌ی پنالتی حریف خود را شكست دهد. در این دیدار احمد مومن‌زاده در دقیقه (34) و جلال اكبری(82) از تیم‌های سایپا و سپاهان اخراج شدند.

تیم پیكان تهران نیز موفق شد در ورزشگاه شهید سلیمی كیا كرمان میزبان خود مس كرمان را شكست دهد. گل‌های تیم پیكان را محسن بیاتی‌نیا در دقیقه‌ی 42 و محمد غلامی در دقیقه‌ی 78 به ثمر رساندند و تك گل تیم مس را نیز فرزاد حسین خانی در دقیقه‌ی 56 به ثمر رساند.

تربیت یزد نیز كه پیش از این فجر شهیدسپاسی را از گردونه‌ی رقابت‌های جام حذفی حذف كرده بود موفق شد ملوان بندر انزلی را با نتیجه‌ی دو بر صفر شكست دهد.

نفت آبادان نیز در ورزشگاه امیدیه برابر فولاد خوزستان به برتری یك بر صفر دست یافت و به مرحله‌ی یك چهارم پایانی راه پیدا كرد.

دیدار تیم‌های برق تهران و داماش ایرانیان نیز در وقت های قانونی به تساوی کشید و در نهایت این تیم برق تهران بود که موفق شد در ضربات پنالتی 5 بر 4 داماش را از پیش رو بردارد .

استقلال قربانی شاهین بوشهر شد

سایپا در جام حذفی هم مدعی ست

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین