وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
پس از داوری و بررسی پروژه های ارایه شده، 39 گروه از آن ها به عنوان برترین های بخش مسابقه انتخاب شدند. ...
عکس نویسنده
عکس نویسنده
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

برترین های مسابقات یازدهمین جشنواره پروژه های دانش آموزی تبیان

برترین های مسابقات یازدهمین جشنواره دانش آموزی تبیان

به یاری خداوند بزرگ یازدهمین جشنواره پروژه های دانش آموزی موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان با حضور بیش از 4000 دانش آموز از 20 استان کشور برگزار شد.

 1200 گروه دانش آموزی از 240 مدرسه کشور به مرحله نهایی جشنواره راه پیدا کردند که 520 گروه از آن ها دستاوردها و سازه های خود را در بخش مسابقه جشنواره در دانشگاه شهید بهشتی تهران طی دو روز 9 و 10 اردیبهشت ماه سال 1395 ارائه نمودند.
 
پس از داوری و بررسی پروژه های ارایه شده، 39 گروه از آن ها به عنوان برترین های بخش مسابقه انتخاب شدند. گروه های برتر به تفکیک مقطع، نام مدرسه، نام موضوع، نام دبیر راهنما و دانش آموزان به شرح زیر می باشد:

ابتدایی (اول تا سوم)

موضوع

نام مدرسه

دبیر راهنما

اسامی دانش آموزان

کوره خورشیدی

فرهنگ سعادت

خانم سعیده شمس

آروین بهزادی، آریا خضرایی، امیرمحمد خانمحمدی، ایمان ودود

 

ابتدایی (چهارم تا ششم)

موضوع

 نام مدرسه

 دبیر راهنما

اسامی دانش آموزان

مسیریاب

رسا

خانم زهرا ذبیحی

روژان کلاهدوز،هستی چگینی،  دیانا رشیدی، رکسانا گلستان 

کمیکار

مجتمع خدیجه کبری (س)

خانم سیده زهرا پیمان

حنانه سادات کتابچی، بهار جعفر نژاد

گلایدر ساده

شهید ملکی

آقای هادی صفرزاده

امیر حسین امانی، ابوالفضل باقری

موشک آبی پرتابی

شهید ملکی

آقای هادی صفرزاده

محمد مهدی مجیدی، امیر محمد کاظمی


دوره اول متوسطه

موضوع

نام مدرسه

دبیر راهنما

اسامی دانش آموزان

سازه هدفمند

مجتمع حنان دخترانه

آقای مرتضی استوار

شیدا شکورزاده، مونیکا محمدنژاد، انتونین دیاز، فاطمه بابایی، زینب عباسی

سازه راندمانی

پژوهش سرای استاد طاهر شهررضا

آقای طاووسی

مرجان صفایی

مکاسیستم

سما5

آقای ارشیا زجاجی

امیرحسین منعم، رضا اسماعیل، علی محمد نیکوپور، محمدجواد جان نثاری، رضا باقری 

جنگجو

پژوهشسرای حاج امرالله خبازی

آقای حسین بابکی

علی ارفعی، علیرضا خانی، رضا مرادی،

سجاد خاکپور، امیرحسین شیرپور

مسیریاب

هما

خانم نسیم اروجی

کیانا صابری، تینا خداکرمی، ستاره میرزاده واقفی، درسا موسوی، پارمیدا بارنگویی

فتومیکروگراف

آزاده

خانم ها وشیرنیا، یزدانی 

آیدا گنجوی، تینا ملک مکان

کمیکار

روشنگر(شهرک)

خانم عاطفه صابر

یگانه اعلم پور، سبا داودی، هدی علوی، فاطمه لطفی

کمیکار

مجتمع حنان دخترانه

آقای مهاجر

دیبا دهقان، آیلین دهقانی،ستاره تقویان، مریم بنی کریم 

گلایدر سازه ای

اسلام

آقای رضا صادقی آزاد

امیرحسین قایم، امیررضا شافعی، امیر حسین خیراندیش، محمد مبین آرامون 

هاورکرافت

اسلام

رضا صادقی آزاد

سام طاهری، امیرحسین امینی، عرشیا علایی، یاسین احمدی

سازه های بالسایی

سما5

آقای بهنام هاشمیان

عرفان مستفشار، عرفان فکار، امیرآرشام احمدی، امیرمحمد حیدری، شهروز کاظم زاده 

موشک آبی پرتابی

پژوهشسرای جابربن حیان بروجرد

خانم مرجان اسدی

عارفه تركاشوند، نرگس شفیعیان، مشکات ساکت 

موشک آبی چتر دار

پژوهشسرای جوان منطقه 2

خانم مریم رمزی

دل آرا دانیالی، سمیرا سلجوقی، سونیا محجوب، رکسانا میر عزیزی، سروین ناظری 

سازه فشاری

مجتمع حنان دخترانه

آقای مرتضی استوار

آیلین وطن دوست، مهشاد معدنی، گلنوش جانی، سارا صالحی

چالش برنامه نویسی

علامه حلی1

علی جباری قره باغ

ماراتن برنامه نویسی

فرزانگان 3

خانم آلا طاهرزاده

مبینا شادلو، مشکات متینی، فاطمه علیمرادی

 
دوره دوم متوسطه 

موضوع

نام مدرسه

دبیر راهنما

اسامی دانش آموزان

سازه راندمانی

هنرستان هفده شهریور

خانم یاسمین صفاِییه

یاسمین صفاییه، سارا سراوانی، سارا خواجه

سازه راندمانی

پژوهش سرای استاد طاهر شهررضا

آقای طاووسی

درنا کامیاب، زهرا عابدی، فاطمه ترابی، فهمیه جلیلی

مکاسیستم

راه رشد

آقای ارشیا زجاجی

صبا زنده دل،  شکوفا اصغری، پریناز عصاره

جنگجو

مهرآیین

خانم شیما رکنی زاده

صهبا عدالت فرد، تینا فلاح، نرگس حیدری نژاد، روژین نوفرستی

نمایشی

پژوهشسرای صدرا منطقه 8

آقای پژهان چابک سوار

سید محمد هاشمی، سروش ملوکی

مسیریاب

پژوهش

اسماعیل دولت خواه

یاسر دولت خواه، یاشار دولت خواه

فتومیکروگراف

شهید بهشتی1 ساری

آقای آرمین عشق ذوست

آرمین عشق ذوست شلمانی، طاها ابدی، محمد نوید گلی اسکاردی، شایان رشیدیان، حسن مفیدیان

کمیکار

فرزانگان 2

خانم نرسی طوفانیان

پردیس رافعی، رویا کریمی

گلایدر سازه ای

پژوهشسرای دکتر حسابی گچساران

آقای افشین مردانی

محمدهادی پرهون، علی بیرمی 

هاورکرافت

یاسین

محسن فرجی سهزابی

علی زنگیشه

سازه هدفمند

پژوهشسرای آفرینش

آقای مرتضی استوار

آیدا اسدزاده، کیمیا اسماعیلی 

ابرحباب

پژوهش سرای دکتر اذکایی همدان

خانم پروین کاشانی

صبا فریدی، غزال سعیدی، سحر جوادی

سازه های بالسایی

راه رشد

خانم عطیه بابایی

صبا عامری، نگین شجاعی، هدیه نصیری، زهرا قاسمی، یاسمن احمدیان

سازه فشاری

تربیت

آقای عباسی

فاطمه لطفیان، محیا کمالی، درسا شعاعی، فاطمه عربی

چالش برنامه نویسی

انرژی اتمی

محمد حسین نعمت الهی

ماراتن برنامه نویسی

علامه حلی 11

آقای قاسمی

فرهاد فغفوری، عرفان محمدی

موشک آبی چتر دار

مجتمع حنان دخترانه

آقای علیرضا سید رضایی - خانم صنم حسینی

یکتا اسدیان، آیدا اسلان زاده، غزال خلیلی، نرگس سلطان زاده

کاپ فیزیک فارسی

دکتر علی شریعتی

آقای انوشیروان رخشان

مصطفی کواکبی، سروش شیرازی، محمدرضا زین العبادی، احسان برخورداری، مهدی محمدعلی

کاپ فیزیک انگلیسی

فرزانگان 3

آقای امیر حسین  مردی

فاطمه اکبری، مریم مقصودی، زهرا مقیمی، سارا کرمی



بخش پژوهش های دانش آموزی سایت تبیان - تهیه و تنظیم: مریم فروزان کیا

 

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین