وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
دوره مهارت های قرآنی درکشور فراگیر می شود
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

دوره مهارت های قرآنی درکشور فراگیر می شود

 
قرآن

به گزارش تبیان محسن خدام حسینی روز سه شنبه در حاشیه آیین افتتاحیه كارگاه مهارت های قرآنی كه در دانشكده علوم قرآنی آمل برگزار شد، به خبرنگار ایرنا گفت: دوره مهارت های قرآنی چهار روزه برگزار می شود كه برنامه های عمومی، خصوصی و مشاوره در آن وجود دارد.
وی افزود: برگزاری مهارت های قرآنی وفعالیت های پژوهشی این بخش حدود 25 سال در كشور قدمت دارد كه تاكنون در غالب 75 دوره در سراسر كشور برگزار شده است.
معاون مطالعات راهبردی و تربیت قرآنی سازمان دارالقرآن كریم كشور اضافه كرد: برگزاری كارگاه های مهارت قرآنی امسال با رویكرد و تحول جدیدی در سراسر كشور برگزار می شود، و تلاش خواهد شد تا این مهارت ها به نحوی شایسته ای افزایش یابد.
خدام حسینی در بخش دیگری به اهمیت بالا وجایگاه ویژه فعالیت های قرآنی دركشور اشاره كرد وگفت: انسان، زندگی، قرآن و سلامتی در كنار هم هستند، و قرآن كتابی سراسر سلامتی است كه باید بهره گیری درستی از آن داشت.
وی افزود: طرح دوستی با قرآن بركات و دستاوردهای ارزشمندی دارد و سلامتی انسان را در دنیا و آخرت تضمین می كند.
معاون مطالعات راهبردی و تربیت قرآنی سازمان دارالقرآن كریم ادامه داد: وقتی احساس تعادل و آرامش برای ما تجربه شود فرزند قرآن می شویم كه امری ارزنده و گرانقدر است.
خدام حسینی با بیان این كه ضرورت دارد وجود ما سبب زندگی افراد بسیاری شود، گفت: نیاز است تا مهارت های قرآنی خود را افزایش دهیم كه امری اثربخش و والا است.
وی،با بیان این كه بهره گیری از فرهنگ قرآنی خنثی كننده تهدیدات جهانی است، یادآورشد: فرهنگ جهانی به صورت بی صدا ما را با انفجاری خاموش تهدید می كند كه ضرورت دارد مراقب شایسته ای داشته باشیم.
7327/6097


www.irna.ir

این مطلب صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر شده و محتوای آن لزوما مورد تایید تبیان نیست .
تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین