وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
اقتدار ایران باید به سطحی برسد که سران عربستان در صف ارتباط با ما بایستند. کشوری مثل آمریکا نیز با داشتن اقتدار، هزاران میلیارد دلار کسری بودجه دارد و برای فرار از مشکل، دلار چاپ می کند. ولی ما نمی توانیم بدون حساب و کتاب، ریال چاپ کنیم.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

کسی را انتخاب کنیم که نظام و رهبری را شاد کند

اقتدار ایران باید به سطحی برسد که سران عربستان در صف ارتباط با ما بایستند. کشوری مثل آمریکا نیز با داشتن اقتدار، هزاران میلیارد دلار کسری بودجه دارد و برای فرار از مشکل، دلار چاپ می کند. ولی ما نمی توانیم بدون حساب و کتاب، ریال چاپ کنیم.

بخش سیاست تبیان

مجلس

حمیدرضا حاجی بابایی در جمع مردم زنجان، با بیان این که همه کاندیداها برای ما عزیز هستند، اظهار کرد: چنین تجمعاتی از جانب اصولگرایان استان زنجان، برای دفاع از شور و شعور حسینی، همچنین ولایت و نظام مقدس جمهوری اسلامی شکل می گیرد. در واقع، همان طور که همه دنیا از اجرای مراسم حسینیه اعظم توسط زنجانی ها پیام بصیرت می گیرند، انتخابات نیز نماد قدرت یک کشور به شمار می آید و همه کشورهای دنیا پذیرفته اند که یکی از اتفاقات مهم در اقتدار ملی، حضور در انتخابات است.

ما باید غواصان دریادل داشته باشیم، نه این که کار نکرده مان را بر گردن یکدیگر بیندازیم.

وی با بیان این که هدف نهایی آمریکا، شکست اقتدار ایران و گستراندن چتر حاکمیتی خود بر اقتصاد منطقه است، خاطرنشان کرد: رهبر معظم انقلاب می فرمایند«من به آمریکا اعتماد ندارم». از این رو باید مراقب نفوذ و بیان سخنانی که درست و غلطش را نمی دانیم باشیم؛ چرا که در چنین شرایطی، انتخاب برای افراد بی بصیرت دشوار می شود.

وی افزود: متاسفانه امروزه کار ما به جایی رسیده که عربستانی ها نیز برای ما قلدری می کنند. در حالی که نمی توان با زورگویی عربستانی ها، وضعیت اقتصاد کشور را مطلوب کرد. علاوه بر این، اقتدار ایران باید به سطحی برسد که سران عربستان در صف ارتباط با ما بایستند. کشوری مثل آمریکا نیز با داشتن اقتدار، هزاران میلیارد دلار کسری بودجه دارد و برای فرار از مشکل، دلار چاپ می کند. ولی ما نمی توانیم بدون حساب و کتاب، ریال چاپ کنیم.

حاجی بابایی با بیان این که باید در برابر آمریکا مقابله به مثل کنیم، تاکید کرد: آمریکا با قلدری پول های ما را در دست گرفته، ما نیز برای مقابله باید اقتدار داشته باشیم. در واقع، ما باید غواصان دریادل داشته باشیم، نه این که کار نکرده مان را بر گردن یکدیگر بیندازیم. با ضعف نمی توان کنترل ارکان اقتصاد را به دست گرفت و اقتدار مزیتی است که جلوی دست درازی قلدر را می گیرد. آمریکا نه ایثارگر است، نه اهل خمس و زکات و نه سرانش به بهشت و جهنم اعتقاد دارند، پس دلیلی ندارد که تمایلی برای پس دادن پول های ما داشته باشند. به همین خاطر، ما مجلسی می خواهیم که جلوی قلدری ها ایستادگی کند.

وی تاکید کرد: بعد از حضور پیروزمندانه مردم در انتخابات و خلق حماسه ای دیگر در روز دهم اردیبهشت، نوبت مسئولان نظام است که دیو سیاه رکود را در هم بشکنند.


منبع : خبرآنلاین

این مطلب صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر شده و محتوای آن لزوما مورد تایید تبیان نیست .
تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین