وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
پیوند تنگانگی میان شكوفایی اقتصادی و امنیت وجود دارد و خوشبختانه همه مردم درك می كنند كه در كشورما امنیتی بی بدیل حكم فرماست كه اشراف اطلاعاتی و هم افزایی و تلاش نیروهای امنیتی و اطلاعاتی كشور این امنیت را برای ما به وجود آورده است.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

به اوضاع امنیتی اشراف کامل داریم

پیوند تنگانگی میان شكوفایی اقتصادی و امنیت وجود دارد و خوشبختانه همه مردم درك می كنند كه در كشورما امنیتی بی بدیل حكم فرماست كه اشراف اطلاعاتی و هم افزایی و تلاش نیروهای امنیتی و اطلاعاتی كشور این امنیت را برای ما به وجود آورده است.

بخش سیاست تبیان
علوی

حجت الاسلام والمسلمین سید محمود علوی در دومین نشست شورای اداری هرمزگان اظهاركرد: درحالیكه در بسیاری از كشورهای دور و نزدیك شاهد جنگ ، خونریزی ، انفجار و تیراندازی هستیم كه خوشبختانه مردم ایران در كمال آرامش زندگی می كنند.
وی افزود: وحدت و همدلی اقوام و مذاهب از یک سو و هماهنگی دستگاه های اطلاعاتی، امنیتی، نظامی و قضایی از سوی دیگر موجب شده تا هر گونه اقدام دشمنان این نظام با شكست مواجه شود.
زمانی كه همه در امنیت سهیم باشند امنیت كم هزینه برای نظام ایجاد می شود و رخدادهایی كه جنبه تهدید برای جامعه گرفته، به فرصت تبدیل می شود.
وزیر اطلاعات خاطرنشان كرد: همكاری تنگاتنگ جامعه اطلاعاتی و امنیتی شامل ارتش، سپاه پاسداران، نیروی انتظامی، وزارت اطلاعات، نیروی مقاومت بسیج، قوه قضائیه، وزارت كشور، ستاد كل نیروهای مسلح و وزارت دفاع ودیگر دستگاه ها راه را بر هرگونه نفوذ دشمنان این نظام بسته است.
علوی ، با تشریح رویدادهای سال گذشته ازجمله برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری، مذاكرات ایران و كشورهای 1+5 ، از سال 94 بعنوان یكی از امن ترین سالهایی نام برد كه پشت سرگذاشته ایم.
وی ادامه داد: درسال گذشته از نظر شاخص امنیت، جمهوری اسلامی ایران سیر صعودی داشت و با همت، همدلی وهمكاری دستگاه های مختلف و حضورمردم سالی آرام همراه با حماسه های پرشكوه رقم خورد.
علوی تصریح كرد: موفقیت های حاصله سال گذشته بسترهای لازم را برای عملی كردن خواسته رهبر معظم انقلاب اسلامی در خصوص اقتصاد مقاومتی فراهم كرد.
وی به نقش مهم مردم در اقتصاد اشاره كرد و بیان داشت: پیوند تنگاتنگی میان شكوفایی اقتصادی و امنیت وجود دارد و خوشبختانه همه مردم درك می كنند كه در كشورما امنیتی بی بدیل حكم فرماست كه اشراف اطلاعاتی و هم افزایی و تلاش نیروهای امنیتی و اطلاعاتی كشور این امنیت را برای ما به وجود آورده است.
علوی، وحدت و فضای برادری میان اقوام و مذاهب كشور را بسیار خوب برشمرد و گفت: همدلی و هم زبانی در گفتار و عمل از جمله مولفه های اثرگذار در امنیت كشور است.
وزیر اطلاعات ابراز داشت: وجود امنیت فراگیر موجب شده تا سرمایه گذاران زیادی ایران را برای سرمایه گذاری انتخاب كنند و مدیران دولتی و بخش خصوصی نیز باید بتوانند با جذب آنان مقدمات لازم را برای تحقق اقتصاد مقاومتی فراهم كنند.
علوی افزود: مردم استحقاق دارند كه با همدلی و همزبانی به خدمت آن ها بپردازیم و طعم شیرین خدمات نظام را حس كنندزیرا فلسفه وجودی مدیران خدمت به مردم است.
وزیر اطلاعات تاكید كرد: به اوضاع امنیتی كشور اشراف كامل داریم و مواردی نیز بوده كه ضمن كشف و خنثی سازی با عوامل آنها نیزبرخورد شده است.
وی با اشاره به همكاری همه جانبه مردم با دستگاههای اطلاعاتی كشور بیان داشت: وزارت اطلاعات زمانی می تواند خوب كار كند كه همه مردم ضمن همراهی خود را در ایجاد امنیت سهیم بدانند كه هم اكنون شاهد چنین وضعیتی هستیم.
علوی تأكید كرد: زمانی كه همه در امنیت سهیم باشند امنیت كم هزینه برای نظام ایجاد می شود و رخدادهایی كه جنبه تهدید برای جامعه گرفته، به فرصت تبدیل می شود.
وزیر اطلاعات دربخش دیگری ازسخنان خود عملكرد دولت یازدهم را با وجود مشكلات موانع بسیار دردوسال اخیر مثبت ارزیابی كرد و گفت:هر دولت ویژگیهای خاص خودش را دارد و ویژگی بارز دولت یازدهم این است كه تركیب خاص و وابسته به جناح خاصی ندارد.
منبع : خبرگزاری باشگاه خبرنگاران
این مطلب صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر شده و محتوای آن لزوما مورد تایید تبیان نیست .
تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین