وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
مهدی کوچک زاده ضمن تأیید این مسأله که کامنت های بحث برانگیز در صفحه اینستاگرام عباس عراقچی را شخصاً نوشته است، از محتوای این کامنت ها دفاع کرد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

کوچک زاده از کامنت هایش دفاع کرد

مهدی کوچک زاده ضمن تأیید این مسأله که کامنت های بحث برانگیز در صفحه اینستاگرام عباس عراقچی را شخصاً نوشته است، از محتوای این کامنت ها دفاع کرد.

بخش سیاست تبیان

کوچک زاده

مهدی کوچک زاده ضمن تأیید این مسأله که کامنت های بحث برانگیز در صفحه اینستاگرام عباس عراقچی را شخصاً نوشته است، از محتوای این کامنت ها دفاع کرد. این نماینده مجلس نهم در گفت وگو با «باشگاه خبرنگاران جوان» گفت: این کامنت توسط شخص بنده در صفحه معاون وزیر خارجه گذاشته شده است.

مهدی کوچک زاده نماینده مجلس شورای اسلامی طی دو شب گذشته دست به گوشی شد و زیر پست یک ماه پیش عباس عراقچی کامنتی به اشتراک گذاشت؛ همین کامنت کافی بود تا پست عراقچی تبدیل به یک محفل برای مناظره سیاسی و بحث و جدل میان کاربران و کوچک زاده شود.

این عضو کمیسیون اصل 90 مجلس در خصوص نوشتن کامنت در پست اینستاگرام عباس عراقچی، اظهار کرد این کامنت توسط شخص بنده در صفحه معاون وزیر خارجه گذاشته شده است. معتقدم سوءاستفاده از مسائل مقدس و معصوم توسط سیاسیون کار صحیحی نیست و من از آن منزجر هستم که یکی از آنها اطفال است.

وی افزود: این کار را که یک سیاستمدار که باید پاسخگوی بسیاری از مسائل باشد بیاید و یک عکس را در کنار یک کودک معصوم منتشر کند، کار درستی نمی دانم. شاه هم با تمام کارهای اشتباهش به حرم امام رضا (ع) می رفت و عکس می گرفت.

کوچک زاده با بیان اینکه "دلیلی وجود نداشت که آقای عراقچی چنین کاری انجام دهد"، تصریح کرد: معاون وزیر خارجه بیاید توضیح دهد که با 2 میلیارد دلار پول چه کرده است؟

وی درباره بقیه کامنت های نوشته شده توسط خودش، گفت: من در آن صفحه کامنت های زیادی نوشتم اما رسانه ها فقط یک قسمت را بزرگنمایی کردند.

کوچک زاده افزود: خود عراقچی در کمیسیون امنیت ملی گفت برجام قهرمان ندارد بلکه قربانی دارد، که ما همان قربانیان برجام هستیم، اگر شما قربانی هستید پس چرا مدال افتخار به شما اعطا شد؟


منبع : ایسنا

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین