وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
بعضی از مدیران استقلال به صرافت افتادند تا عوامل فحاشی علیه افشارزاده را پیدا کنند.مدیر کانون هواداران استقلال صراحتا عنوان کرده که پای یک استخر برای توطئه علیه افشارزاده در میان است.
عکس نویسنده
عکس نویسنده
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

ائتلاف قلعه نویی و فتح الله زاده علیه افشارزاده ؟

بعضی از مدیران استقلال به صرافت افتادند تا عوامل فحاشی علیه افشارزاده را پیدا کنند.مدیر کانون هواداران استقلال صراحتا عنوان کرده که پای یک استخر برای توطئه علیه افشارزاده در میان است.

مهدی طاهرخانی - بخش ورزشی تبیان
قلعه نویی ، فتح اله زاده

تا قبل از داربی حتی آنهایی که مخالف اافشارزاده و مظلومی بودند سعی کردند جریانی را علیه این دو درست نکنند تا زمان مناسبش از راه برسد.دریافت 4 گل در داربی همان زمانی بود که منتقدان برایش ثانیه شماری می کردند. از این رو قبل از بازی با فولاد به گفته بعضی از دوستان افشارزاده،عده ای خاص در مکانی خاص دور هم جمع شدند تا از وضعیت موجود به ضرر افشارزاده و نفع مدیرعامل سابق بهره ببرند.قرار بود در آغاز نیمه دوم و زمانی که بازی در حال تساوی یا به ضرر استقلال در جریان است شعارها شروع شود.
اما سه گل غافلگیر کننده استقلال در نیمه نخست مقابل فولاد موجب شد، نقشه همه آنها نقش بر آب شود. با این وجود آنهایی که ماموریت داشتند شعار بدهند از اتاق فکر کسب تکلیف کردند.تیم سه بر صفر پیش بود و هیچگونه نمی شد علیه کادر فنی شعار داد. از این رو بهرام افشارزاده مطابق نقشه از پیش طراحی شده مورد خطاب قرار گرفت. گزارشگر رادیوهنگام گزارش بازی استقلال و فولاد با تعجب اعلام کرد عده ای از هواداران استقلال در صورتی که تیمشان پیش است و به مکان دوم جدول صعود کرده و شانس قهرمانی دارد در حال شعار علیه مدیریت تیم هستند!
فردای آن بازی جلسه ویژه ای در ساختمان باشگاه استقلال برگزار شد و افشارزاده از سایر مدیران تیم خواست تا ماجرای شعارها را ریشه یابی کنند.لیدرها که این روزها رسما حقوق بگیر باشگاه شدند و حق ندارند علیه سازمان خود شعار دهند عنوان کردند این شعارها از سوی افرادی خاص سر داده می شد. بیشتر این افراد آدم های نزدیک به مدیرعامل سابق باشگاه استقلال بودند. وقتی این خبر دسته اول به دست افشارزاده رسید و او فهمید از کجا در حال تهدید است به بعضی از مدیران خود دستور داد تا با مصاحبه های خود در این باره اطلاع رسانی کنند تا هواداران اصیل بدانند ماجرا از چه قرار است.
پیرو همین موضوع روز یکشنبه رئیس کانون هواداران استقلال کدهای روشنی را داد. این فرد عنوان کرد همه این جریان ها در یک استخر خاص در تهران طراحی شده است. وقتی حرف استخر و استقلال به میان بیاد همه می دانند که منظور همان استخر معروف علی فتح الله زاده است.
اینک برای مدیران استقلال مسجل شده که جریان فتح الله زاده و قلعه نویی به گونه ای در پشت ماجراست از این رو با اعلام این کدها می خواهند توطئه را در نطفه خفه کنند. اما تنها راه پیروزی آنها موفقیت در سه بازی پیش رو است. 
  اینچنین هرگز فضایی برای انتقاد و شعار علیه مدیرعامل و سرمربی ایجاد نمی شود اما اگر استقلال در بازی با سایپا یا تراکتورسازی نتواند در حین بازی نتیجه ممکن را بگیرد آن وقت شاید "جریان استخری" بتواند از آب گل آلود ماهی های مورد نظرش را بگیرد.
استقلال چند گام با فتح دو جام فاصله دارد.یا خوشبخت می شوند و دست مخالفانشان به جایی بند نیست یا همه چیز را از دست می دهند و آنگاه فضا برای انتقاد کاملا باز می شود.تا این لحظه علی فتح الله زاده بر خلاف قلعه نویی از خود واکنشی نشان نداده است اما قطعا طی روزهای آینده در صفحات استقلال جوان پاسخ هایی را در این باره خواهید دید.تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین