وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
گوشی هوشمند این روزها در زمینه های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد و از گشت وگذار در شبکه های اجتماعی گرفته تا تماشای تصاویر ویدیویی و تنظیم ساعت برای بیدار شدن از خواب قابلیت های خود را ارایه می دهد. ولی به زودی گوشی های هوشمند می توانند بوی بدن را هم تش
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

اپلیکیشن موبایلی برای تشخیص بوی بدن کاربر

 گوشی هوشمند این روزها در زمینه های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد و از گشت وگذار در شبکه های اجتماعی گرفته تا تماشای تصاویر ویدیویی و تنظیم ساعت برای بیدار شدن از خواب قابلیت های خود را ارایه می دهد. ولی به زودی گوشی های هوشمند می توانند بوی بدن را هم تشخیص دهند.

بخش دانش تبیان
اپلیکیشن موبایلی برای تشخیص بوی بدن کاربر

شرکت آلمانی Nivea که از بزرگترین تولیدکنندگان محصولات آرایشی و بهداشتی در جهان محسوب می شود همکاری هایی را با آژانس تبلیغاتی ویتنامی Happiness FCB آغاز کرده است. در نتیجه این همکاری ها اپلیکیشن کاربردی جدیدی با نام NOSE ساخته شده است.
این اپلیکیشن مانند بینی الکترونیکی عمل می کند و قادر است بدن صاحب خود را بو بکشد. کاربر به منظور استفاده از این ابزار کاربردی می بایست آن را فعال کند و سپس آن را نزدیک بدن خود قرار دهد.

اپلیکیشن موبایلی برای تشخیص بوی بدن کاربر

سپس گوشی هوشمند فعالیت خود را شروع می کند و بوی بدن کاربر را بر اساس الگوریتمی که از قبل برای آن برنامه ریزی شده است مورد تحلیل قرار می دهد تا نتیجه را ظرف چند ثانیه اعلام کند. این الگوریتم بوی بدن بیش از ۴ هزار نفر را در خود جا داده است.

اپلیکیشن موبایلی برای تشخیص بوی بدن کاربر

برای این سیستم یک قاب موبایل ویژه در نظر گرفته شده است که مانند حسگر عمل می کند. این قاب هوشمند می تواند با تحلیل مواد شیمیایی موجود در هوا در نزدیکی بدن کاربر، بوی بدن فرد را به درستی تشخیص دهد.

اپلیکیشن موبایلی برای تشخیص بوی بدن کاربر

اپلیکیشن کاربردی پس از چند ثانیه نتیجه تحلیل های خود را اعلام می کند و به کاربر می گوید که اگر بد او بوی بدی از خود ترشح کرده است، لباسش را عوض کند.منبع: موبنا

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین