وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
لاکی آیلند در کیش
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

لاکی آیلند در کیش

 
title

به گزارش تبیان محمد محب خدایی در گفت و گو با خبرنگار گردشگری ایسنا اظهار کرد: این پروژه که از حدود یک و نیم سال پیش آغاز شده، طرحی مشابه دیزنی لند است، اما از ظرفیت ها و فرهنگ بومی در اجرای آن بهره گرفته شده است.

او درباره زمان بهره برداری جزیره لاک پشت ها گفت: حتی دیزنی لند هم یک شبه بوجود نیامده، طبیعتا اجرای هر پروژه ای زمان می برد، مخصوصا آن که لازم است چنین طرحی مطابق فرهنگ ایرانی پیش برود و برای آن، تولید محتوا شود.

خدایی از ساخت سریال های تلویزیونی و فیلم سینمایی برای معرفی جزیره کیش و سفرهای خانوادگی خبر داد و افزود: سریال «رالی باجناق ها» با محتوای معرفی ظرفیت های گردشگری ایران در یک سفر خانوادگی از جمله محصولات فرهنگی است که ساخت آن آغاز شده و قرار است در شبکه های تلویزیونی داخل ایران و خارج از کشور پخش شود. همچنین سریالی برای کودکان با شخصیت پردازی از دو گونه بومی جزیره، لاک پشت (لاکی) و دلفین (دلفی) به منظور فرهنگ سازی کودکان هنگام مسافرت تولید خواهد شد. تاکید این سریال علاوه بر گردشگری بیشتر بر حفظ محیط زیست جزیره و فرهنگ بومی ایران است. علاوه بر این یک فیلم سینمایی با عنوان سرزمین لی لی پوت ها در دست ساخت است.

وی کیش را بهشت خانواده ها دانست و افزود: شعار اصلی کیش نیز همین است. ما می خواهیم با تولید فیلم و سریال، برگزاری رالی های خانوادگی و ساخت لاکی آیلند، تجربه لذت سفر خانوادگی به جزیره ای که مهم ترین مقصد گردشگری ایران در خلیج فارس است را به اشتراک بگذاریم.

خدایی گفت: می خواهیم محیطی ایجاد کنیم که گردشگران، کیش را جایگزین مقاصد دیگری چون ترکیه و دبی کنند و مردم ایران از فضای مفرح این جزیره در یک سفر خانوادگی، بهره ببرند و شادی واقعی و نه کاذب را تجربه کنند.


دنیای سفر

این مطلب صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر شده و محتوای آن لزوما مورد تایید تبیان نیست .
تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین