جواب آزمایشات قتل دختربچه 6 ساله افغان در ورامین آماده شده است و علت فوت تا فردا به مرجع قضایی مربوطه اعلام خواهد شد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

پرونده قتل ستایش به کجا رسید؟

جواب آزمایشات قتل دختربچه 6 ساله افغان در ورامین آماده شده است و علت فوت تا فردا به مرجع قضایی مربوطه اعلام خواهد شد.

بخش حقوق تبیان
پرونده ستایش

 «مسعود قادی پاشا» مدیرکل پزشکی قانونی استان تهران در تشریح آخرین وضعیت اعلام نظر پزشکی قانونی در رابطه با قتل دختر بچه 6ساله افغان در ورامین گفت: جواب آزمایشات قتل دختربچه 6 ساله افغان در ورامین آماده شده است و علت فوت تا فردا به مرجع قضایی مربوطه اعلام خواهد شد.
 
غلامحسین اسماعیلی رئیس کل دادگستری تهران نیز در تشریح آخرین وضعیت پرونده قتل دختر 6 ساله افغان در ورامین  اظهار کرد: در رابطه با پرونده حادثه ورامین تاکیدات زیادی صورت گرفته و در پیگیری هایی که شخصا انجام داده ام مکررا تاکید شده است که فرآیند دادرسی این پرونده در حوزه قضایی شهرستان ورامین در اسرع وقت و با دقت انجام شود.
 
رئیس کل دادگستری استان تهران افزود: رسیدگی به این پرونده با بررسی همه جانبه ابعاد موضوع در حال انجام است و بعد از رسیدگی مقدماتی دادسرا رسیدگی نهایی آن به عهده دادگاه کیفری یک استان است که هماهنگی های اولیه انجام شده تا به محض تکمیل تحقیقات توسط دادسرا، امر رسیدگی نهایی در دادگاه کیفری یک استان تهران با سرعت و وفق موازین قانونی انجام شود.
 
وی تصریح کرد: پس از اعلام نظر پزشکی قانونی و تکمیل فرآیند دادرسی به تمام ابعاد احتمالی این فاجعه رسیدگی خواهیم کرد.
 
گفتنی است؛ چندی قبل خبری مربوط به قتل دختربچه 6 ساله افغان توسط یک نوجوان 17 ساله در فضای مجازی منتشر شد که دراین راستا دادستان ورامین در گفت وگو با میزان آخرین جزئیات این پرونده ر اتشریح کرد.


منبع: فرهنگ نیوز
این مطلب صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر شده و محتوای آن لزوما مورد تایید تبیان نیست .