تبیان، دستیار زندگی
افرادی که برطبل اعتماد به آمریکا تحت لوای برجام می کوبیدند امروز باید به این موضوع که غربی ها قابل اعتماد نیستند اذعان کنند.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

نمی توان به آمریکا اعتماد کرد

افرادی که برطبل اعتماد به آمریکا تحت لوای برجام می کوبیدند امروز باید به این موضوع که غربی ها قابل اعتماد نیستند اذعان کنند.

بخش سیاست تبیان

خجسته

به گزارش تبیان به نقل از خبرگزاری تسنیم ، امیر خجسته رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی در واکنش به حکم دادگاه عالی آمریکا مبنی بر پرداخت 2 میلیارد دلار غرامت به خانواده های آمریکاییان کشته شده در حملات سال 1983 از دارایی های بلوکه شده ایران، گفت: آمریکایی ها باردیگر با دست اندازی به اموال بلوکه شده ملت ایران نشان دادند قابل اعتماد نیستند و در برخوردار با جمهوری اسلامی ایران به دنبال حیله و نیرنگ هستند.

وی با بیان اینکه برداشت 2میلیارد دلار از دارایی های بلوکه شده ایران به بهانه واهی خلاف روح حاکم بر برجام است، ادامه داد: آمریکایی ها علنا بیت المال ایران را غارت و چپاول می کنند که این امر نقض صریح برجام است.

رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس با تاکید براینکه دولتمردان آمریکایی باردیگر چهره  و ماهیت خبیث خود را به ملت ایران نشان دادند، تصریح کرد: افرادی که برطبل اعتماد به آمریکا تحت لوای برجام می کوبیدند امروز باید به این موضوع که غربی ها قابل اعتماد نیستند اذعان کنند.

خجسته با تاکید براینکه دستگاه دیپلماسی و دولت باید پیگیر این دست اندازی دولتمردان آمریکایی به دارایی های ایرانیان باشند، افزود: با شکایت در مراجع بین المللی باید پیگیر حقوق ملت ایران بود تا باردیگر اینگونه اتفاقات رخ ندهد.

رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس با بیان اینکه انتظار می رفت پس از اجرای برجام دارایی های بلوکه شده به کشور بازگردد، افزود: نه تنها پول های بلوکه شده به کشور بازنمی گردد آمریکایی ها با ادعاهای که از پایه بی اساس است سعی دارند دارایی های مردم ایران را به نفع خود مصادره کنند.


منبع : تسنیم

این مطلب صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر شده و محتوای آن لزوما مورد تایید تبیان نیست .