تبیان، دستیار زندگی
دموکرات ها می توانند در مسائل تبلیغاتی خود،این را مطرح کنند که رئیس کل بانک مرکزی ایران اعلام کرده از برجام هیچ منفعت اقتصادی برای ایران حاصل نشده است . . .
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

غارت اموال ایران و برجام 2 و 3

دموکرات ها می توانند در مسائل تبلیغاتی خود،این را مطرح کنند که رئیس کل بانک مرکزی ایران اعلام کرده از برجام هیچ منفعت اقتصادی برای ایران حاصل نشده است . . .

بخش سیاست تبیان

سروری

پرویز سروری قائم مقام جمعیت رهپویان اظهار داشت: هر مقدار به انتخابات آمریکا نزدیک می شویم، شاهد اقداماتی چون برداشت دومیلیارد دلاری از اموال بلوکه شده ایران خواهیم بود.

وی با بیان اینکه اظهارات آقای سیف نیز در آمریکا کمک به دموکرات ها بود، گفت: دموکرات ها می توانند در مسائل تبلیغاتی خود،این را مطرح کنند که رئیس کل بانک مرکزی ایران اعلام کرده از برجام هیچ منفعت اقتصادی برای ایران حاصل نشده است؛ این صحبت های سیف، این امکان را به دموکرات ها در انتخابات داد که بگویند ما همه چیز را از ایران گرفتیم و چیزی به ایران ندادیم.

قائم مقام جمعیت رهپویان در تشریح دلیل محکوم کردن واهی آمریکا علیه ایران به بمبگذاری در بیروت گفت: آنها می خواهند طوری القا کنند که لبنان تحت الحمایه ایران است و از این طریق، ایران را پاسخگوی تمام اتفاقاتی معرفی کنند که در لبنان رخ می دهد.

وی در همین راستا با بیان اینکه دادگاه های یک طرفه آمریکا بعد از برجام این امکان را دارند که مبالغ نجومی را از حساب های مسدودشده ایران برداشت کنند، گفت: آمریکایی ها درآینده در مورد کشورهایی چون عراق، سوریه و یمن نیز این بازی را انجام خواهند تا ضمن غارت اموال بلوکه شده ایران، بستری برای برجام های 2 و 3 مهیا کنند تا ایران مجبور به مذاکره برای اعطای امتیازهای بیشتر شود.

سروری با انتقاد از عدم اتخاذ موضع آشکار توسط مقامات دولتی در قبال سیاست های آمریکا تصریح کرد: امیدواریم توافقی بین مذاکره کننده ایران و آمریکا نشده باشد که در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به آنها کمک شود و آمریکایی ها نیز دولت را در انتخابات ریاست جمهوری آینده ایران یاری کنند.

وی با بیان اینکه محرمانه کردن تمام مسائل توسط دولت موجبات ایجاد ابهامات و سوالات زیادی را فراهم می کند اظهار داشت: وقتی آقای ظریف مقابل خبرنگاران حاضر می شود، برجام  را موضوع مذاکره با جان کری معرفی می کند و در همین حین دادگاه های آمریکا شروع به جریمه جمهوری اسلامی می کنند که اقدامی خلاف برجام است.


منبع : خبرگزاری فارس

این مطلب صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر شده و محتوای آن لزوما مورد تایید تبیان نیست .