تبیان، دستیار زندگی
«مارک مسکویتز» از تحلیلگران مرکز Barclays برخی پیش بینی ها و ادعاهای جدید در مورد مدل بعدی گوشی هوشمند آی فون منتشر کرده است که جالب به نظر می رسد
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

آی فون 8 جایگزین آی فون 7S اپل می شود

«مارک مسکویتز» از تحلیلگران مرکز Barclays برخی پیش بینی ها و ادعاهای جدید در مورد مدل بعدی گوشی هوشمند آی فون منتشر کرده است که جالب به نظر می رسد.

بخش دانش تبیان

ایفون 8

او به نقل از برخی منابع آگاه که در چرخه تامین قطعات اولیه محصولات اپل دخیل هستند اعلام کرد گوشی هوشمند آی فون ۷ تنها به روزرسانی افزایشی را شامل می شود و از این رو نمی توان تغییر محسوس در سیستم سخت افزاری و شکل ظاهری آن مشاهده کرد. در این گوشی هوشمند جک استاندارد 5/ 3 میلیمتری مخصوص هدفون حذف می شود و به همین خاطر گوشی بدنه باریک تری دارد.

شرکت اپل قصد دارد آی فون ۷ را جایگزین سری ۶ گوشی های خود کند و در این فرآیند قرار است حرف s برای تولید سری بعدی این گوشی هوشمند کنار گذاشته شود و بر این اساس در سال ۲۰۱۷ میلادی گوشی هوشمند آی فون ۸ وارد بازار شود.

از مهم ترین تغییراتی که مارکز به آن توجه کرده است می توان به استفاده از نمایشگر OLED، حذف کلید سخت افزاری Home و جایگزین کردن سیستم کنترلی مبتنی بر فناوری Force Touch و استفاده از شارژر بی سیم اشاره کرد. هفته گذشته در بعضی خبرها گفته شد اپل قراردادی را با سامسونگ منعقد کرده است تا به موجب آن ۱۰۰ میلیون قطعه نمایشگر OLED را از شرکت کره ای خریداری کند.


منبع:  تابناک

این مطلب صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر شده و محتوای آن لزوما مورد تایید تبیان نیست .