تبیان، دستیار زندگی
حزب ندای ایرانیان در راستای برگزاری دور دوم انتخابات مجلس دهم برای حضور حداکثری مردم در انتخابات فراخوانی صادر کرده است.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

فراخوان حزب ندای ایرانیان

حزب ندای ایرانیان در راستای برگزاری دور دوم انتخابات مجلس دهم برای حضور حداکثری مردم در انتخابات فراخوانی صادر کرده است.

بخش سیاست تبیان

ندای ایرانیان

به گزارش تبیان به نقل از گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان؛ حزب ندای ایرانیان در راستای برگزاری دور دوم انتخابات مجلس دهم برای حضور حداکثری مردم در انتخابات فراخوانی صادر کرده است.

این فراخوان به شرح زیر است.

مجلس شورای اسلامی به عنوان عصاره فضایل ملت است که بر پایه عقلانیت، اخلاق، آزادی، مدارا و قانون گرایی، تنش زدایی، اعتمادسازی داخلی و بین المللی، گفتگو، مشارکت، برابری جنسیتی، جوان باوری، تامین امنیت همه جانبه و تقویت همه ابعاد مردم سالاری به ویژه ایجاد رونق اقتصادی و تامین معیشت همه مردم از اولویت های خانه ملت است. چنین مجلسی است که  می تواند با تقویت و تحکیم مبانی نظام  به توسعه و تعالی جامعه، رشد اقتصادی و توسعه پایدار کمک کند و زمینه ساز تحقق همه اصول قانون اساسی و مردم سالاری دینی شود.

به همین دلیل است که از تفاوت آراء، دیدگاه ها و روش ها عبور کرد ه ایم، تا فصلی تازه و سرشار از امید و نشاط را همراه با عموم هم میهنان، دوباره آغاز کنیم.

جریان اصلاح طلبی با امید به بهبود، توسعه و پیشرفت کشور آغاز شده و تداوم آن جز با همراهی و حمایت همه ایرانیان میسر نبوده و نیست. اینک دور دوم انتخابات در  بهار 95 ، فصل جدیدی برای رویش دوباره است. خردمندان  این دیار باید موثرترین نقش آفرینان این عرصه باشند. حرکت پیشین اندیشمندان، خردورزان، علاقه مندان و دلسوزان کشور در دور اول انتخابات بارقه امیدی بود  که پیام آور تشکیل چنین پارلمانی در طراز ملت بزرگ ایران است.

رمز پیروزی و اصلاح امور، مشارکت حداکثری همه مردم اندیشمند، توسعه خواه و فعال در مسیر پیشرفت و توسعه کشور در همه عرصه های داخلی و خارجی است پس در دور دوم انتخابات مجلس برای آبادانی کشور و شهر خویش برمی خیزیم و گام دوم را محکم تر از اسفند سال پیش تکرار می کنیم.
منبع : خبرگزاری باشگاه خبرنگاران
این مطلب صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر شده و محتوای آن لزوما مورد تایید تبیان نیست .