تبیان، دستیار زندگی
معاون سیاسی و امنیتی استانداری کرمانشاه گفت: روابط عمومی ها باید به شناخت بیشتر از مطالبات مردم به منظور هم افزایی بپردازند.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

روابط عمومی ها واقعیات را صادقانه به مردم منتقل کنند

معاون سیاسی و امنیتی استانداری کرمانشاه گفت: روابط عمومی ها باید به شناخت بیشتر از مطالبات مردم به منظور هم افزایی بپردازند.

هومن بهلولی- روابط عمومی

روابط عمومی

به گزارش  روابط عمومی، یوسف شاه حسینی در نشستی با مسئولین روابط عمومی های دستگاه های اجرایی استان، ضمن تبریک فرارسیدن میلاد با سعادت حضرت علی(ع) گفت: مولای متقیان علی (ع) همواره مالک اشتر را در محبت به مردم فرا خوانده اند، بنابراین بر ما فرض است که رفتارهای محبت آمیزی با یکدیگر داشته باشیم زیرا رفتارهای محبت آمیز و با محبت منجر به همدلی و همکاری بیشتر برای هم افزایی می شود.
وی در ادامه با اشاره به کارکرد و فعالیت مهم روابط عمومی ها برای ایفای نقش در جهت انسجام درونی و همبستگی خاطر نشان ساخت: روابط عمومی با کارکرد مثبت خود می توانند یک مهندسی جدید را در ساختار دستگاه های خود ایجاد کنند تا دستگاه متبوع بیش از پیش به انسجام درونی جهت نیل به اهداف مورد نظر نائل آید.
وی شناخت سازمان و ذهنیت جامعه نسبت به عملکرد دستگاه را دو نکته اساسی عنوان کرد که روابط عمومی ها باید به آن توجه کنند.
معاون سیاسی و امنیتی استانداری تصریح کرد: روابط عمومی هاباید از یکسو وظایف اصلی سازمان و از سوی دیگر مطالبات مخاطبان را مورد بررسی قرار دهند تا با شناخت بیشتر زمینه های حرکت به سمت نوآوری را فراهم سازند.
شاه حسینی رسیدن به یک مفاهمه در قالب تشریح و چگونگی ارائه خدمات به مخاطبان را کاری ارزشمند عنوان کرد و گفت: این مفاهمه باید از جنس درون گرایی باشد تا بتواند اقناع مخاطبان را کسب کند، بنابرین استاندارد سازی توقعات برای رسیدن به یک همگرایی کارساز و اثربخش است .
وی همچنین نقش روابط عمومی را برای شناخت دقیق از ظرفیت اطلاع رسانی و انتظارت جامعه برای شکل گیری سرمایه اجتماعی بسیار مهم برشمرد.
وی در ادامه با بیان اینکه توجه به صدق و عنوان کردن واقعیت ها از وظایف اصلی روابط عمومی هاست، تصریح کرد: روابط عمومی ها باید صمیمانه و صادقانه به دنبال انتقال واقعیت ها به جامعه باشند، زیرا صدق منجر به رستگاری می شود.
شاه حسینی استفاده درست و صحیح از امکانات را به منظور ارائه خدمات بیشتر و گسترده تر به مخاطبان، مورد تاکید قرار داد و بیان داشت: روابط عمومی ها، عزم ملی را در دستگاه ها برای انسجام درونی گسترش دهند و با تدبیر و عقلانیت به دنبال هم افزایی  و همکاری و همراهی بیشتر در دستگاه ها به منظور جلب رضایت مخاطبان باشند.
وی همچنین در پایان با اشاره به برگزاری مطلوب و باشکوه انتخابات در دور اول که هفتم اسفند ماه برگزار شد، گفت: خوشبختانه استان کرمانشاه در دور اول انتخابات کارنامه خوبی از لحاظ اجرا از خود برجای گذاشت و برای برگزاری مرحله دوم انتخابات که در دهم اردیبهشت ماه برگزاری می شود تمامی مقدمات مورد نیاز در استان فراهم شده است.