تبیان، دستیار زندگی
مراسم تشییع پیکر بازیکن سابق تیم های فوتبال استقلال و پرسپولیس برگزار شد و اولادی در خانه ابدی خود آرام گرفت.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

مهرداد در خانه ابدی آرام گرفت

مراسم تشییع پیکر بازیکن سابق تیم های فوتبال استقلال و پرسپولیس برگزار شد و اولادی در خانه ابدی خود آرام گرفت.

بخش ورزشی تبیان
تشییع پیکر  اولادی

مهرداد اولادی روز سه شنبه دار فانی را وداع گفت. بعد از درگذشت مهاجم سابق پرسپولیس و استقلال همه در تدارک برگزاری مراسم تشییع بودند اما از آنجا که پدر مهرداد اولادی به تازگی عمل جراحی قلب انجام داده و شرایط سفر به تهران را ندارد تصمیم گرفته شد که پیکر مهرداد در زادگاه اصلی او به خاک سپرده شود. آخرین وداع با مهرداد اولادی ساعت 9 صبح پنج شنبه در ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر انجام شد تا پیکر وی به سمت آرامگاه قادیکلای شهر قائمشهر در خانه ابدی اش آرام بگیرد.
 مسئولان شهرستان قائمشهر تدابیر و تدارکات خوبی اندیشیده بودند و مراسم تشییع پیکر مهرداد اولادی با وجود حضور بیش از 30 هزار نفر از دوستداران وی با نظم خوبی برگزار شد. حضور پر تعداد هواداران مهرداد اولادی در ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر موجب شد تا ترافیک سنگینی در این شهرستان ایجاد شود. پیکر مهرداد اولادی برای آخرین بار در ورزشگاه شهید وطنی دور افتخار زد. هواداران شعارهایی نظیر «خداحافظ مهرداد با تعصب» سر می دادند.
 اعضای کادر فنی و بازیکنان تیم فوتبال ملوان بندرانزلی خودشان را به شهرستان قائمشهر و به سمت منزل پدری مهرداد اولادی رساندند. در این بین همبازی ها و دوستان مهرداد هم خودشان را به مراسم رساندند. جواد کاظمیان، ایمان مبعلی و پژمان نوری هم در کنار خانواده اولادی بودند.
نفراتی همچون محمد رویانیان، امیرحسین صادقی، خانواده مرحوم هادی نوروزی، بهداد سلیمی، مهرداد میناوند و اعضای کادر فنی و بازیکنان تیم های نساجی، خونه به خونه و ملوان هم در مراسم حضور داشتند. بازیکنان استقلال و پرسپولیس هم به دلیل حضور در اردوی پیش از مسابقه عذرخواهی کردند اما احتمال دارد برای مراسم سوم یا هفتم، خود را به قائمشهر برسانند. آیت ا... عبدا...نظری َخادم َالشریعه در میدان طالقانی بر پیکر مهرداد اولادی نماز میت خواند و پس از آن پیکر اولادی برای خاکسپاری راهی روستای قادیکلای شد. وداع باشکوه بازیکن سابق تیم های فوتبال استقلال و پرسپولیس با نظم خاصی انجام شد و پیکر اولادی با حضوری بیش از 30 هزار نفر به خاک سپرده شد و در خانه ابدی آرام گرفت.


منبع : خراسان