تبیان، دستیار زندگی
سازمان وظیفه عمومی ناجا، در اطلاعیه ای اعلام کرد که تمام مشمولان فارغ التحصیل دانشگاه ها که دارای برگ آماده به خدمت به تاریخ اردیبهشت ماه 95 هستند را به خدمت فراخواند.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

اعلام زمان اعزام به خدمت فارغ التحصیلان دانشگاه ها

سازمان وظیفه عمومی ناجا، در اطلاعیه ای اعلام کرد که تمام مشمولان فارغ التحصیل دانشگاه ها که دارای برگ آماده به خدمت به تاریخ اردیبهشت ماه 95 هستند را به خدمت فراخواند.

بخش اجتماعی تبیان
خدمت سربازی

کاربران مشمول فارالتحصیل دانشگاه نسبت به زمان اعزام خود سوال داشتند. در این باره سازمان وظیفه عمومی ناجا، در اطلاعیه ای اعلام کرد که تمام مشمولان فارغ التحصیل دانشگاه ها که دارای برگ آماده به خدمت به تاریخ اردیبهشت ماه 95 هستند را به خدمت فراخواند.
بنابر این اطلاعیه ،مشمولان فارغ التحصیل دوره های کاردانی ، کارشناسی و بالاتر و همچنین مشمولان گروه پزشکی سراسر کشور که برگ آماده به خدمت از سازمان وظیفه عمومی ناجا به تاریخ یکم اردیبهشت ماه 1395 دریافت داشته اند را به خدمت فراخواند.
بنابراین مشمولان فارغ التحصیل دانشگاهی که تاریخ اعزام آنان یکم اردیبهشت ماه سال 95 است، موظف هستند روز چهارشنبه اول اردیبهشت ماه، در محل و ساعتی که توسط این سازمان در برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش نیروهای مسلح اعلام شده ، حضور یابند.
اما آن دسته از مشمولانی که به هر دلیل تاکنون موفق به دریافت برگ معرفی نامه به مراکز آموزش نیروهای مسلح نشده اند، می توانند به یکی از دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس+10) مراجعه کنند چون عدم حضور به موقع در زمان و محل های تعیین شده غیبت محسوب می شود.
همچنین مشمولان برگه های مربوط به اعزام از قبیل برگ آماده به خدمت ، برگ واکسیناسیون ، برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش نیروهای مسلح و سایر مدارک مورد نیاز، از جمله شناسنامه و... را در هنگام مراجعه و اعزام به خدمت به همراه داشته باشند.


منبع: خبر انلاین
این مطلب صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر شده و محتوای آن لزوما مورد تایید تبیان نیست .