تبیان، دستیار زندگی
برنامه های آموزشی- پژوهشی و پرورشی این مرکز فقهی: دروس سطح و خارج، همراه با مشاوره و راهنمایی علمی، توجه به ایجاد فضای آموزش پژوهش محور، ارائه دانش های تکمیلی مورد نیاز در اجتهاد و ...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

مدرسه عالی فقه دارالهدی، دانش پژوه فقهی می پذیرد

مدرسه علمی دارالهدی

«مدرسه عالی فقه دارالهدی»، که زیر نظر "بنیاد علمی- فرهنگی هاد" با اشراف «آیت الله محمد ناصری دولت آبادی» اداره می گردد، برای سال جدید تحصیلی، با هدف تسلط بر اصول و مبادی استنباط فقهی و رویکرد به فقه الاخلاق، پذیرای طلاب علاقه مند به مباحث فقهی حوزه های علمیه است.

* برنامه های آموزشی، پژوهشی و پرورشی؛

گفتنی است که برنامه های آموزشی- پژوهشی و پرورشی این مرکز فقهی، دروس سطح و خارج، همراه با مشاوره و راهنمایی علمی، توجه به ایجاد فضای آموزش پژوهش محور، ارائه دانش های تکمیلی مورد نیاز در اجتهاد، توجه به فضای تربیتی و پرورشی، توجه به تفسیر قرآن و انس با روایات و سفرهای معنوی، زیارتی، علمی و سیاحتی گروهی می باشد.

*ویژگی ها و مزایا؛

بهره مندی از استادان شایسته و ممتاز برای تدریس، مشاوره و راهنمایی علمی، حمایت علمی و نظارت بر روند تحصیلی طلاب، ارائه مشاوره های فردی و گروهی علمی روشمند و مناسب برای هدایت علمی طلاب، استفاده از کمک هزینه مناسب و امکانات آموزشی و رفاهی و برخورداری از کلیه مزایای تحصیلی حوزه علمیه قم نیز از ویژگی های تحصیلی در این مدرسه فقهی به شمار می آید.

* شرایط پذیرش؛

شرایط پذیرش در این مرکز فقهی اتمام پایه ششم حوزه علمیه، تعهد اخلاقی به اشتغال تحصیلی تمام وقت در مدرسه، تعهد اخلاقی و شرعی مبنی بر رعایت قوانین و مقررات آموزشی و انضباطی مدرسه، موفقیت در آزمون کتبی و مصاحبه علمی می باشد.

یادآور می شود: طلاب متقاضی ثبت نام تا ده اردیبهشت فرصت دارند تا در سامانه رسمی این آزمون به نشانی www.azmoonf.ir ثبت نام کنند و یا این که به قم، خیابان شهداء( صفاییه)، مقابل کوچه 21، مدرسه عالی فقه دارالهدی مراجعه کرده و یا با شماره تلفن 37838975-025 تماس حاصل نمایند.


این مطلب صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر شده و محتوای آن لزوما مورد تایید تبیان نیست .