تبیان، دستیار زندگی
نوشاد و نیما؛ اولین برادران المپیکی پینگ پنگ جهان شدند
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

نوشاد و نیما؛ اولین برادران المپیکی پینگ‌پنگ جهان

نوشاد

نوشاد عالمیان پس از راهیابی به المپیک گفت: برای من المپیک مانند تورنمنت‌های دیگر است و هر کاری که از دستم برآید برای قهرمانی انجام می‌دهم.

به نقل از ایسنا، نوشاد عالمیان با کسب سومین سهمیه المپیک اتفاق بی سابقه‌ای را در رشته تنیس روی میز ایران رقم زد. نوشاد که به همراه برادر کوچکترش نیما عالمیان در المپیک ریو حاضر خواهد بود، باعث شدند برای نخستین بار شاهد حضور دو برادر در مسابقات تنیس روی میز المپیک باشیم.

نوشاد عالمیان در ادامه گفت‌و‌گویی را با سایت فدراسیون جهانی تنیس روی میز انجام داد و در مورد پیروزی‌اش صحبت کرد.

نوشاد عالمیان درباره اهمیت مسابقاتش گفت: "همه بازی‌ها در این تورنمنت برایم مهم است. خوشحالم که این بازی را بردم. سبک بازی جیانگ تیانیی با حریف سابق من شرات کمال آچانتا متفاوت بود."

بر عکس همه بازیکنان هندی که در کار خود مهارت دارند، اما قدرت زیادی از خود نشان نمی‌دهند، یکی از نقاط قوت شرات کمال آچانتا قدرت اوست.

عالمیان درباره جیانگ تیانیی ، افزود: "بازیکنان آسیای شرقی سریع‌تر بازی می‌کنند و ضربات آنها قدرتمندتر است، اما من فکر می‌کنم که جیانگ تیانیی کمی آسیب دیده است و نمی‌تواند خوب حرکت کند. او در بهترین شرایط خود قرار ندارد."

در این بازی عالمیان خوب تمرکز کرد و وضعیت بدنی خوبی داشت و مشخص بود که تحت تاثیر شرایط قرار نگرفته است.

او در این باره گفت: "برای من المپیک مانند تمامی تورنمنت‌های دیگر است. من همیشه سعی می کنم که بهترین عملکردم را داشته باشم و هر کاری که از دستم بر می‌آید برای قهرمانی انجام دهم."

با راهیابی نوشاد و نیما عالمیان به بازی‌های المپیک این اولین باری خواهد بود که دو برادر در مسابقات المپیک پینگ‌پنگ با هم حضور دارند.

این مطلب صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر شده و محتوای آن لزوما مورد تایید تبیان نیست .