تبیان، دستیار زندگی
ما هنوز تصمیم نگرفته ایم که از آقای عارف حمایت کنیم یا از آقای لاریجانی. هر دو نفر برای ما محترم هستند و ما بعد از مرحله دوم انتخابات اعلام خواهیم کرد که از چه کسی حمایت می کنیم.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

نایب رئیسی حق مستقلین است!

ما هنوز تصمیم نگرفته ایم که از آقای عارف حمایت کنیم یا از آقای لاریجانی. هر دو نفر برای ما محترم هستند و ما بعد از مرحله دوم انتخابات اعلام خواهیم کرد که از چه کسی حمایت می کنیم.

بخش سیاست تبیان

مجلس

به گزارش تبیان به نقل از خبرگزاری تسنیم ، قدرتعلی حشمتیان رئیس جبهه مستقلین و اعتدال گرایان درباره ارزیابی خود از ریاست مجلس دهم اظهار داشت: جبهه مستقلین و اعتدال گرایان در جمع بندی خود به این نتیجه رسیده است که با توجه به همگام بودن آقای لاریجانی با دولت و حضور دوستان ما در لیست اصلاح طلبان، بنای رقابت با آقایان لاریجانی و عارف را نداریم و ما برای ریاست مجلس کاندیدا معرفی نمی کنیم  و از نایب رئیسی آقای علی مطهری حمایت کرده و معتقدیم نایب رئیسی حق مستقلین و اعتدال گرایان است.

وی با بیان اینکه رقابت برای ریاست مجلس بین آقایان عارف و لاریجانی است، گفت: بنده با آقای عارف و لاریجانی ملاقات داشته و به این نتیجه رسیدیم که باید تفاهم در بحث ریاست مجلس باشد تا مجلسی همراه با دولت و همگام با ملت در خط امام و رهبری تشکیل شود.

رئیس جبهه مستقلین و اعتدال گرایان با تأکید براینکه ما برای نایب رئیسی مجلس محکم بر انتخاب علی مطهری ایستاده ایم، افزود: ما هنوز تصمیم نگرفته ایم که از آقای عارف حمایت کنیم یا از آقای لاریجانی. هر دو نفر برای ما محترم هستند و ما بعد از مرحله دوم انتخابات اعلام خواهیم کرد که از چه کسی حمایت می کنیم.

حشمتیان تأکید کرد: هیئت رئیسه مجلس باید در اختیار سه فراکسیون اصول گرایان، اصلاح طلبان و مستقلین قرار گیرد.

وی گفت: آقای روحانی توجه کند برخلاف اینکه سال 92 اعلام کرد مستقل است و وقتی وارد دولت شد، مستقلین را فراموش و از اصلاح طلبان و اصول گرایان در کابینه خود استفاده کرد، بداند ترکیب مجلس دهم فقط دست اصلاح طلبان و اصول گرایان نیست. مستقلین نیز باید در دولت سهمیه داشته باشند و دولت باید مربوط به هر سه جریان باشد و آقای روحانی در ترمیم کابینه، نباید مستقلین را فراموش کند.


منبع : تسنیم

این مطلب صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر شده و محتوای آن لزوما مورد تایید تبیان نیست .