تبیان، دستیار زندگی
ر ! بازگشت برهانی به پاس عملکرد ضعیف مهاجمان ایرانی تیم فوتبال النصر دبی قطع همکاری این باشگاه با برهانی را در پی داشته و روزنامه البیان امارات از جذب یک مهاجم برزیلی و جدایی برهانی از النصر خبر داد. باشگاه النصر اما...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

پایان کار برهانی با النصر !

بازگشت برهانی به پاس


عملکرد ضعیف مهاجمان ایرانی تیم فوتبال النصر دبی قطع همکاری این باشگاه با برهانی را در پی داشته و روزنامه البیان امارات از جذب یک مهاجم برزیلی و جدایی برهانی از النصر خبر داد.

باشگاه النصر امارات در آغاز فصل دو مهاجم ایرانی را به خدمت گرفته بود اما در نیم فصل دوم به همکاری با آرش برهانی ادامه نمی دهد و این بازیکن با فسخ قرارداد تا پایان فصل جاری در اختیار باشگاه پاس تهران خواهد بود.پیش از این گفته می شد دو باشگاه پرسپولیس و استقلال هم به جذب برهانی تمایل دارند.

به گزارش خبرگزاری فوتبال روزنامه البیان امارات چندی پیش گزارش داده بود که شیخ محمد مکتوم مدیرعامل باشگاه النصر قصد دارد تغییراتی در این تیم ایجاد کند و پس از آن در آخرین شماره این روزنامه آمده است که باشکاه النصر از عملکرد ضعیف آرش برهانی در نیم فصل اول رضایت نداشته است. به همین جهت قصد ندارد به همکاری با این بازیکن ادامه بدهد. با حضور مدیربرنامه های برهانی در باشگاه وضعیت پایان قرارداد و تسویه حساب این بازیکن مشخص خواهد شد.

سرپرست باشگاه النصر از حضور چند بازیکن خارجی در تمرینات این تیم و انتخاب جانشین برهانی خبر داده است. به گفته وی اصلی ترین گزینه یک مهاجم برزیلی است که سابقه حضور در لیگ برزیل را نیز داشته.

در نیم فصل اول رقابت های لیگ امارات النصر با 7 گل زده صاحب ضعیف ترین خط حمله بود و در این میان برهانی تنها زننده یکی از گل های تیمش بوده است.

پیش از این گفته می شد دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به جذب برهانی تمایل نشان داده اند اما مهاجم جوان النصر تا پایان فصل جاری بازیکن باشگاه پاس تهران است.

محمد ملا اسماعیلی سرپرست تیم فوتبال پاس در گفت و گویی اظهار داشت: ما از موضوع بازگشت برهانی اطلاعی نداریم و هنوز رسما چیزی اعلام نشده اما اگر النصر این بازیکن را نخواهد وی قانونا بازیکن پاس خواهد بود و البته تیم به یک مهاجم نیاز دارد اما مسئولان باشگاه درخصوص آینده برهانی تصمیم گیری می کنند.

مصدومیت مجیدی ، تمرینات اختصاصی برای برهانی

فوتبال امارات با درخشش بازیکنان امارات آغاز شد