تبیان، دستیار زندگی
از زندگی در کنار همسرتان لذت ببرید
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

از زندگی در کنار همسرتان لذت ببرید

title

به گزارش تبیان فریبا احدی بیگلو روان شناس و مشاور در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان اظهار داشت: هر خانمی قطعاً خواهان این است که قلب همسر خودش را تسخیر کند و از طرفی نیز مردان قابلیت دارا بودن شخصیت مثبت را داشته و این مستلزم شیوه رفتاری همسرانشان با آن ها است.

وی ادامه داد: صداقت در رفتار مهمترین گام در شیوه رفتار با همسر بوده که در این صورت شما می توانید توقع رفتار صادقانه را از وی داشته باشید و همچنین سعی در دسترسی به تعریف خوشبختی از دیدگاه همسرتان بسیار مهم است.

احدی بیگلو افزود: شما می توانید بدون کاستن از خواسته هایتان از زندگی با همسر خود لذت برده و البته باید توجه داشت که مردان آن گونه که شما به آن ها می نگرید، خود را نمی بینند پس بنابراین احترام و خواسته شما از فرد، در گرو رفتار شما با طرف مقابلتان است.

این روان شناس در پایان گفت: همواره به نوع پوشش و آراستگی خود توجه کرده و سعی کنید مدت زمان بیشتری در کنار او وقت بگذرانید و نیز به یاد داشته باشید که همیشه شاید قادر به کنترل صددرصد او نباشید ولی با به کارگیری رفتارهای مناسب می توانید بر همسرتان تا حد زیادی تأثیرگذار باشید.
این مطلب صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر شده و محتوای آن لزوما مورد تایید تبیان نیست .
مشاوره
مشاوره
در رابطه با این محتوا تجربیات خود را در پرسان به اشتراک بگذارید.