تبیان، دستیار زندگی
استقلال خوزستان که تا پایان هفته بیست و پنجم لیگ برتر با 46 امتیاز در صدر جدول رده بندی قرار گرفته، برای کسب عنوان قهرمانی 5 بازی در پیش دارد که به نظر می رسد دیدار این تیم در هفته بیست وششم از سخت ترین بازی های پیش روی شاگردان ویسی باشد. آن ها روز پنج
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

علی منصور امید مشترک تیم های سرخابی

استقلال خوزستان که تا پایان هفته بیست و پنجم لیگ برتر با 46 امتیاز در صدر جدول رده بندی قرار گرفته، برای کسب عنوان قهرمانی 5 بازی در پیش دارد که به نظر می رسد دیدار این تیم در هفته بیست وششم از سخت ترین بازی های پیش روی شاگردان ویسی باشد. آن ها روز پنج شنبه هفته جاری باید به مصاف نفت تهران بروند و هرچند این بازی به میزبانی استقلالی ها در خوزستان برگزار می شود، اما یک موضوع ممکن است موجب نگرانی آبی پوشان خوزستان شود.

بخش ورزشی تبیان
علی منصور ، استقلال خوزستان

استقلال خوزستان از زمان حضور در لیگ برتر تاکنون 5 بار با نفت بازی کرده که در هیچ کدام از آن ها موفق به پیروزی نشده است. این 5 دیدار در حالی برگزار شده که در 3 بازی آن یعنی از لیگ چهاردهم تا کنون عبدا... ویسی سرمربی اهوازی ها بوده است. نفت در 2 بازی به پیروزی رسیده و 3 بازی هم با نتیجه مساوی به اتمام رسیده است. نکته جالب تر این که نفت هر 2 پیروزی خود را در خوزستان به دست آورده و 3 نتیجه مساوی در تهران اتفاق افتاده است. به عبارت دیگر استقلال خوزستان همواره در شرایط میزبانی برابر نفت تهران بازنده بوده است.
در لیگ سیزدهم نفت در اهواز 4 - 2 استقلال خورستان را از پیش رو برداشت و بازی برگشت هم بازی آن ها بدون گل مساوی شد. در لیگ چهاردهم استقلال خوزستان در دیدار رفت در خانه با نتیجه 2 - یک به نفت باخت و مسابقه برگشت هم در تهران به تساوی یک - یک انجامید. مسابقه رفت 2 تیم در لیگ پانزدهم هم با تساوی یک - یک خاتمه یافت و باید دید شاگردان ویسی در دیدار روز پنج شنبه می توانند طلسم شکنی کنند یا خیر. این در حالی است که نفت تهران هم با وجود مشکلات مالی مدتی است اوج گرفته و البته استقلال تهران و پرسپولیس که روز جمعه هفته جاری برگزار کننده داربی 82 خواهند بود امیدوارند استقلال خوزستان این بار هم برابر نفت نتیجه نگیرد تا در صورت برتری در داربی به صدر جدول صعود کنند. دیدار این 2 تیم روز پنج شنبه از ساعت 17:30 در ورزشگاه غدیر اهواز برگزار خواهد شد.


منبع : اسپرت