تبیان، دستیار زندگی
شد وینگو بگوویچ مربی اهل كرواسی به‌عنوان سرمربی تیم فوتبال امید ایران منصوب شد. به‌گزارش تبیان سایت فدراسیون فوتبال ، ساعتی پیش اعلام کرد با هماهنگی‌های به عمل آمده و عقد قراردادی بین فدراسیون فوتبال و كمیته ملی المپ...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

بگوویچ سرمربی تیم امید ایران شد


وینگو بگوویچ مربی اهل كرواسی به‌عنوان سرمربی تیم فوتبال امید ایران منصوب شد.

به‌گزارش تبیان سایت فدراسیون فوتبال ، ساعتی پیش اعلام کرد با هماهنگی‌های به عمل آمده و عقد قراردادی بین فدراسیون فوتبال و كمیته ملی المپیك " بگوویچ " به عنوان سرمربی تیم فوتبال امید ایران برگزیده شد.

بگوویچ امروز قرارداد خود را با كمیته ملی المپیك منعقد كرد.

این مربی كه سابقه مربیگری در تیم‌های فولاد خوزستان و پرسپولیس تهران را دارد از سه روز دیگر هدایت تیم فوتبال امید ایران را برعهده می‌گیرد. وی پیش از این هدایت تیم فوتبال نادی القطر را در دوحه بر عهده داشت.

تیم فوتبال امید ایران خود را برای شركت در رقابت‌های مقدماتی بازی‌های المپیك 2008 ?پكن آماده می‌كند.

این تیم اوایل بهمن ماه در رقابت‌های جام دوستی قطر كه با شركت هشت تیم در دوحه برگزار می‌شود، شركت خواهد كرد.

اما دبیركل كمیته ملی المپیك گفت با توجه به زمان باقی‌مانده تا آغاز مسابقات فوتبال مقدماتی بازی‌های المپیك 2008 پكن ، وینگو بگوویچ بهترین گزینه برای رهبری تیم فوتبال امید ایران بود.

علی كفاشیان روز یكشنبه با بیان این مطلب گفت زمان زیادی تا آغاز رقابت‌های فوق نداشتیم به همین علت با هماهنگی با مسوولان فدراسیون فوتبال به این نتیجه رسیدیم كه از بگوویچ برای هدایت تیم امید استفاده كنیم .

وی درباره مبلغ قرارداد این مربی گفت هر مبلغی كه قرار بود باشگاه فولاد خوزستان به بگوویچ پرداخت كند ما به این مربی پرداخت خواهیم كرد.

كفاشیان افزود قرارداد این مربی شش ماهه خواهد بود كه قابل تمدید است.

دبیركل كمیته ملی المپیك درباره انتظارات این كمیته از بگوویچ اظهار داشت ما انتظارداریم بگوویچ هر چه زودتر نسبت به تشكیل تیم فوتبال امید ایران برای شركت در رقابت‌های فوق آماده كند.

گزارش تصویری بازی ایران - قطر

سیموئز استعفا کرد

قهرمان سوم شد