سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
امروزه شبکه های اجتماعی برای دولتمردان، سیاستمداران، ورزشکاران، بازیگران و بزرگان علم و دین از اهمیت ویژه ای برخوردار است.
عکس نویسنده
عکس نویسنده
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

آشنایی با شبکه های اجتماعی رهبر معظم انقلاب

امروزه شبکه های اجتماعی برای دولتمردان، سیاستمداران، ورزشکاران، بازیگران و بزرگان علم و دین از اهمیت ویژه ای برخوردار است. در میان انبوه صفحات اجتماعی در شبکه های مختلف، صفحاتی نیز وجود دارد که بیانات، تصاویر، ویدئوها و حتی صوت سخنرانی های رهبر معظم انقلاب، حضرت آیت الله خامنه ای را منتشر می کند.

هانیه اخباریه-بخش ارتباطات تبیان
صفحات مربوط به رهبر معظم انقلاب

شبکه های اجتماعی تیغی دو لبه هستند که هم می توان از آنها به عنوان ابزاری برای انتشار ناهنجاری ها، شایعات، اخبار دروغ و مطالب نامناسب استفاده کرد و هم می توان آنها را در نقش رسانه ای قدرتمند برای اطلاع رسانی به کاربران و انتشار محتوای علمی، فرهنگی و مذهبی مورد استفاده قرار داد.
امروزه شبکه های اجتماعی برای دولتمردان، سیاستمداران، ورزشکاران، بازیگران و بزرگان علم و دین از اهمیت ویژه ای برخوردار است. در میان انبوه صفحات اجتماعی در شبکه های مختلف، صفحاتی نیز وجود دارد که بیانات، تصاویر، ویدئوها و حتی صوت سخنرانی های رهبر معظم انقلاب، حضرت آیت الله خامنه ای را منتشر می کند.
صفحات مربوط به مقام معظم رهبری در دو شبکه اجتماعی ایرانی آپارات و کلوپ به صورت رسمی فعالیت می کنند و مابقی صفحات معرفی شده ذیل جنبه رسمی نداشته و صرفا مطالب سایت khamenei.ir را بازنشر می کنند و الزامی برای رسمی بودن اطلاعات مندرج در آنها وجود ندارد.

تلگرام

فیسبوک یکی از بزرگ ترین شبکه های اجتماعی دنیا به شمار می رود و روزانه کاربران زیادی از سراسر جهان از صفحات این سایت بازدید می کنند. صفحه اختصاصی Khamenei.ir در این شبکه اجتماعی برای فراهم سازی دسترسی کاربران سراسر دنیا به سخنان، بیانات، ویدئوها، تصاویر و دیگر محتوای منتشرشده در سایت رهبری ایجاد شده است

تلگرام در حال حاضر پرمخاطب ترین پیام رسان در میان کاربران ایرانی به شمار می رود و کانال های تلگرام توانسته اند در مدتی کوتاه طرفدارانی بیش از سایت ها و صفحات اجتماعی به خود اختصاص دهند. به همین دلیل و باتوجه به انبوه کاربران این پیام رسان، کانال پایگاه اطلاع رسانی Khamenei.ir با انتشار به روزترین محتوای سایت رهبری شامل ویدئوها، تصاویر، متن سخنرانی ها، اخبار کوتاه، اینفوگرافیک، تصاویر متحرک و... اطلاعاتی ارزشمند را در اختیار کاربران قرار داده و این امکان را فراهم کرده هر کاربر تلگرام در سریع ترین زمان ممکن به مجموعه بیانات و رهنمودهای رهبری دسترسی یابد. telegram.me/khamenei_ir

توئیتر

گاهی جملات کوتاه می توانند تاثیرگذارتر از چند صفحه نطق و سخنرانی باشد و همین جملات کوتاه در صفحات توئیتر آیت الله خامنه ای موجی از بیداری اسلامی را در دنیا به همراه داشته است. خلاصه اخبار، چکیده بیانات رهبری و مجموعه ای از سخنان پندآموز و رهگشا از جمله توئیت های موجود در توئیتر رهبری به شمار می روند.
https://twitter.com/Khamenei_Fa
https://twitter.com/khamenei_ir

فیسبوک

فیسبوک یکی از بزرگ ترین شبکه های اجتماعی دنیا به شمار می رود و روزانه کاربران زیادی از سراسر جهان از صفحات این سایت بازدید می کنند. صفحه اختصاصی Khamenei.ir در این شبکه اجتماعی برای فراهم سازی دسترسی کاربران سراسر دنیا به سخنان، بیانات، ویدئوها، تصاویر و دیگر محتوای منتشرشده در سایت رهبری ایجاد شده است. کاربران با عقاید، زبان ها و فرهنگ های گوناگون می توانند ضمن بازدید از محتوای منتشر شده در این صفحه، عقاید و نظرات خود را بیان کنند و با یکدیگر بحث و تبادل نظر داشته باشند.
http://fb.com/www.Khamenei.ir

ساندکلاود

ساندکلاود (SoundCloud) از سرویس های جدیدی است که برای اشتراک گذاری صوت و موزیک به کار برده می شود و صفحه اختصاصی آیت الله خامنه ای نیز ازجمله صفحاتی است که در این سرویس جدید شروع به کار کرده و فایل های صوتی مرتبط با ایشان را منتشر می کند. پخش آسان، روان و سریع فایل های صوتی با پشتیبانی از امکاناتی همچون اشتراک گذاری، دانلود، افزودن به فهرست پخش به همراه قابلیت ثبت نظرات کاربران ازجمله امکاناتی است که کاربران ساندکلاود در صفحه اختصاصی آیت الله خامنه ای از آن بهره مند می شوند.
 http://soundcloud.com/khamenei_ir

کلوب

شبکه اجتماعی کلوب از دیگر سایت های موفقی است که برای ارتباط ایرانیان و فارسی زبانان جهان با یکدیگر طراحی شده و بسیاری از رسانه ها نیز صفحات رسمی خود را در این جامعه مجازی برای اطلاع رسانی به کاربران و تبادل اطلاعات و برقراری ارتباط با آنها ایجاد کرده اند.
رسانه رسمی دفتر حفظ و نشر آثار رهبری در کلوب نیز به همین منظور طراحی شده و مطالب متعددی ازجمله اخبار، ویدئوها، بیانات و تصاویر رهبر انقلاب را منتشر می کند. کاربران می توانند در این صفحه نظرات خود را بیان کنند و با دیگر کاربران بحث و تبادل نظر داشته باشند.
cloob.com/khamenei_ir

آپارات

مجموعه فیلم هایی از سخنان و دیدارهای رهبر معظم انقلاب ، طرح هایی زیبا از متون، سخنان و رهنمودهای ایشان و مجموعه اخبار، تصاویر و دیگر ویدئوها ازجمله مواردی است که در سه صفحه اینستاگرامی رهبر انقلاب برای کاربران به اشتراک گذاشته شده است

آپارات از رسانه های تصویری کشور است که کاربران زیادی دارد و این محبوبیت در میان کاربران موجب شده ویدئوهای مختلفی از رهبر انقلاب، حضرت آیت الله خامنه ای در رسانه رسمی نشر آثار ایشان در آپارات در اختیار کاربران و علاقه مندان قرار گیرد. دیدارها و بیانات رهبری، نماهنگ ، شعرخوانی در محضر رهبر، احادیث اخلاقی بیان شده توسط رهبر، احکام، مراسم عزاداری با حضور رهبر انقلاب، ویدئوهای مرتبط با مذاکرات هسته ای و بسیاری از موارد دیگر ازجمله موضوعاتی است که ویدئوهای کانال رسمی نشر آثار آیت الله خامنه ای در خود جای داده است.
http://aparat.com/khamenei_ir

اینستاگرام

مجموعه فیلم هایی از سخنان و دیدارهای رهبر معظم انقلاب ، طرح هایی زیبا از متون، سخنان و رهنمودهای ایشان و مجموعه اخبار، تصاویر و دیگر ویدئوها ازجمله مواردی است که در سه صفحه اینستاگرامی رهبر انقلاب برای کاربران به اشتراک گذاشته شده است. شما می توانید با دنبال کردن هریک از این صفحات به جمع علاقه مندان رهبر انقلاب بپیوندید.
http://instagr.am/khamenei_ir
http://instagr.am/khamenei_quote
 http://instagr.am/khamenei_video

یوتیوب

یکی از رسانه های تصویری بزرگ دنیا که توسط غول موتورهای جست وجوگر طراحی شده یوتیوب نام دارد. ممکن است کاربران سراسر دنیا و مسلمانان علاقه مند رهبر انقلاب نتوانند از تلویزیون های خود ویدئوها، بیانات و سخنرانی های رهبر انقلاب را مشاهده کنند و در شبکه های خبری خود نیز از این محتوا منع شوند. اما کانال رهبر انقلاب در رسانه تصویری یوتیوب این امکان را فراهم کرده تمام کاربران از سراسر دنیا با دسترسی به اینترنت بتوانند از مجموعه بیانات، سخنرانی ها، مراسم شعرخوانی و دیگر محتوای ویدئویی منتشر شده در این کانال استفاده لازم را ببرند.
http://youtube.com/khameneinews

گوگل پلاس

رهبر معظم انقلاب صفحه خبری رهبری در گوگل پلاس از دیگر صفحات به روز و پرمخاطب به شمار می رود. در این صفحه نیز مجموعه تصاویر، اخبار، ویدئوها، بیانات، سخنرانی ها و... منتشر می شود و کاربران با ثبت نظرات خود می توانند تبادل نظر کرده و عقاید و احساسات خود را در رابطه با موضوعات مختلف بیان کنند.
google.com/+KHAMENEIIRIتلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین
x