تبیان، دستیار زندگی
ملت ایران هرگز به خواست بیگانگان روی خوش نشان نداده/ مردم مراقب فضای غبارآلود قبل انتخابات باشند
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

فضای غبارآلود انتخابات

کشور ما کشوری فقیر و ناتوان نیست که نتواند مشکلات اجتماعی، سیاسی، اقتصادی، رکود، بیکاری، تورم و گرانی و یا تأخیر و موانع ازدواج جوانان را حل کند.
بخش سیاست تبیان
امینی

به گزارش تبیان به نقل از خبرگزاری فارس، آیت الله امینی به مناسبت انتخابات مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی در هفتم اسفند 1394 بیانیه ای صادر کرد.

در این بیانیه آمده است: کشور ما کشوری فقیر و ناتوان نیست که نتواند مشکلات اجتماعی، سیاسی، اقتصادی، رکود، بیکاری، تورم و گرانی و یا تأخیر و موانع ازدواج جوانان را حل کند. بلکه این امور بستگی به اراده، تصمیم و همت مردم و مسئولان نظام به ویژه نمایندگان مجلس شورای اسلامی دارد.
این بیانیه می افزاید: در اینجا تذکر این نکته مهم را لازم می دانم که مردم باید مراقب فضای غبارآلود روزهای قبل از انتخابات باشند. بیگانگان و دشمنان قسم خورده ایران اسلامی به عوامل داخلی خود سر نخ می دهند تا بر طبق میل آنها عمل کنند، ولی تاریخ نشان داده است که عموم ملت شریف ایران اسلامی هرگز به خواست بیگانگان روی خوش نشان نداده و بعضاً پس از تلاطم هایی، نتیجه نهایی همیشه عکس اراده دشمنان بوده است و البته این مطلب را خارجی ها به خوبی می دانند و فتنه این روزهای آنان نیز بر پایه همین تجربیات است، هدف آنها ایجاد تفرقه میان مردم و مسئولان نظام و تخریب افراد و رقابت ها و دلسردی مردم از نظام است. لذا مردم و مسئولان مراقب باشند که در دام پیچیده این کهنه استعمارگران نیفتند.
در این بیانیه آمده است: هم اکنون که در آستانه یکی از مقاطع حساس و مهم کشور هستیم، مردم شریف و بزرگوار ایران باید مانند همیشه، بلکه بهتر در صحنه تأثیرگذار باشند و از آنان انتظار می رود به طور گسترده در انتخابات مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی شرکت نمایند و به صالح ترین افراد رأی دهند، که علاوه بر انجام وظایف دینی و ملی، سرنوشت و آینده خودشان و نظام را رقم می زنند.منبع : فارس

این مطلب صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر شده و محتوای آن لزوما مورد تایید تبیان نیست .