وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
اعلام اسامی قاریان اعزامی به مسابقات بین المللی قرآن باز هم به تعویق افتاد
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

اعلام اسامی قاریان اعزامی به مسابقات بین‌المللی قرآن باز هم به تعویق افتاد

به گزارش تبیان به نقل از خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) طی برگزاری جلسه کمیته اعزام به منظور اعلام نتایج نهایی لیست نمایندگان اعزامی به مسابقات بین‌المللی قرآن در هفته گذشته، بنا شد، جلسه‌ پایان به منظور بررسی و اظهارنظرهای دقیق‌تر اوایل هفته جاری برگزار شود که این جلسه برگزار نشد.
هرچند که ارزیابی‌ها و بررسی‌های کلی برای اعلام نتایج نمایندگان اعزامی انجام شده است، اما جمع‌بندی در بخش‌هایی هم باقی مانده و بنا شد نتایج به دست آمده، مجددا در کمیته فنی با حضور اساتید باز هم مورد ارزیابی و کارشناسی قرار گیرد و اساتید اظهار نظر نهایی خود را اعلام کنند؛ بنا شد در جلسه کمیته فنی کارشناسی بیشتری صورت گیرد و بررسی‌ها و اظهارنظرهای دقیق‌تر در این جلسه دنبال شود.
جلسه کارشناسی کمیته فنی که آخرین جلسه به منظور تعیین تکلیف نمایندگان اعزامی خواهد بود هفته آینده برگزار و نتایج نیز چند روز پس از این جلسه برگزار می‌شود.
هدف از برگزاری جلسه نهایی و به تعویق افتادن نتایج نهایی این است که نتایج با وسواس و دقت بیشتری مورد بحث و بررسی قرار گیرد تا به گفته مسئولان کمیته اعزام، نتیجه‌ای که رقم می‌خورد قطعی باشد.


iqna.ir | خبرگزاری بین المللی قرآن

این مطلب صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر شده و محتوای آن لزوما مورد تایید تبیان نیست .
تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین