تبیان، دستیار زندگی
روز گذشته پرسپولیسی ها به خاطر 10 درصد دریافتی کمتر دوباره اعتراض کردند!
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

پرسپولیس دوباره حاشیه دار شد

روز گذشته پرسپولیسی ها به خاطر 10 درصد دریافتی کمتر دوباره اعتراض کردند!

بخش ورزشی تبیان
پرسپولیس

تمرینات تیم پرسپولیس در حالی پس از 3 روز تعطیلی از ساعت ۱۶ در درفشی فر آغاز شد که با نظر کادر فنی، سرخ پوشان تنها در این تمرین بدنسازی کردند. کادر فنی پرسپولیس در اقدامی عجیب تمرین تیمشان را از زمین چمن به داخل سالن بردند، اتفاقی که باعث ناراحتی و اعتراض هواداران شد و حاشیه هایی را به دنبال داشت.
بازیکنان پرسپولیس بعد از اعلام اعتصاب به صورت دسته جمعی راهی باشگاه پرسپولیس برای صحبت و گفت وگو با طاهری و عبدی شدند. در این لحظه مهاجم پرسپولیس هنگام خروج از ورزشگاه وقتی با عکاسان در بیرون از زمین مواجه شد، از لیدرهای پرسپولیس خواست که عکاسان و خبرنگاران را بیرون کنند. این اقدام طارمی با دلخوری خبرنگاران همراه بود، به گونه ای که خبرنگاران در مقابل این اقدام طارمی برای بیرون کردن آن ها و هواداران اعلام کردند که تیم بزرگ تر دارد و بزرگ ترهای تیم باید به مسئله عکاسی و خبرنگاری آن ها اعتراض کنند که طارمی با لحنی عجیب و برخورنده به خبرنگاران گفت: «بزرگ تیم من هستم . من می گویم شما را بیندازند بیرون.»
طارمی که با لحن بدی این جمله را خطاب به عکاسان عنوان داشت، با واکنش شدید خبرنگاران و عکاسان روبه رو شد. پیش از آن که بازیکنان به باشگاه برسند، خبر اعتصاب به گوش حسین عبدی سخنگوی باشگاه رسید و او عکس العمل جالبی نشان داد. عبدی، عضو هیئت مدیره با شنیدن این خبر گفت: «واقعا اعتصاب کرده اند؟ خیلی جالب است. ما مبلغی را به حساب آن ها ریخته ایم، حالا شاید کمتر از مبلغ قول داده شده باشد اما به خوبی می دانم که تا این لحظه ما به تمام تعهدات مان عمل کرده ایم و فقط در مرحله آخر به دلیل برخی مشکلات چک دریافتی از سوی اسپاسر به وجود آمد و مطمئنا در همین هفته هم مشکل چک اسپانسر حل می شود و مابقی درصدشان را طبق قول و قرار به صورت کامل دریافت می کنند.»
 در حالی که برخی از بازیکنان جدید پرسپولیس همچون طارمی، نورالهی و... در اعتصاب پرسپولیس حضور داشتند، محسن بنگر به گونه ای با خبرنگاران و هواداران صحبت کرد که موافق این اعتصاب نبوده است. بنگر با لباس تمرین دقایقی را به زمین آمد و حتی با هواداران نیز به گفت وگو و خوش و بش پرداخت تا به نوعی اعلام کند که چندان با این تصمیم موافق نبوده است. حتی در هنگام خروج از ورزشگاه هم درحالی که هواداران زیادی خواهان گرفتن عکس یادگاری با بازیکنان بودند آن ها از این کار امتناع کردند اما بنگر دقایقی را در جمع آن ها حاضر شد و به گرفتن عکس یادگاری پرداخت. به گزارش اسپرت تی وی گفتنی است بسیاری از آگاهان به مسائل پشت پرده مدعی هستند در هر اعتصابی که در سال های اخیر رخ داده، رد پای محسن بنگر دیده شده است.


منبع : خراسان