تبیان، دستیار زندگی
اگر رأی ندهیم و یک عده قدرت را به دست بیاورند، امکان دارد هر تابلویی از کشور ما را به دنیا نشان دهند، پس باید ببینیم اگر بخواهیم تابلویی از ایران بکشیم این تابلو چگونه خواهد بود.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

اگر رای ندهیم ...

اگر رأی ندهیم و یک عده قدرت را به دست بیاورند، امکان دارد هر تابلویی از کشور ما را به دنیا نشان دهند، پس باید ببینیم اگر بخواهیم تابلویی از ایران بکشیم این تابلو چگونه خواهد بود.

بخش سیاست تبیان
صندوق رای

ابراهیم اصغرزاده در همایش «اگر رأی ندهیم» ، خطاب به رقبای طیف متبوعش گفت: به زمین و زمان می زنید تا رقیب خود را بی دین جلوه دهید، رقیبی که پس از این همه تهدید و فشار ها این همه رد صلاحیت ها و ناملایمات بازهم انگلیسی خطابش می کنید. این انقلاب یک رهبر فرهیخته و کاریزما داشت که ملتش را از آتش استبداد و دیکتاتوری نجات داد و یک رهبری دارد که در این شرایط بحرانی و ناامنی در خاورمیانه توانسته کشور را حفظ کند و امنیت منافع آن را ارتقاء داده است، چطور می توانید خودتان را پیرو این رهبر بدانید و چنین رفتاری داشته باشید.
وی با بیان این که «اصلاح طلبان همواره برای منافع ملی تلاش کرده اند و نمی توانند چهره بدی از کشور و انقلاب به دنیا نشان دهند»، اظهار کرد: مردم ایران نشان داده اند که از صندوق رأی و انتخابات به عنوان یک ابزار مفید، کم هزینه و مؤثر استفاده می کنند، به رغم تمام ناملایمات در طول دو دهه گذشته از همین صندوق رأی توانسته اند اصلاحات بیافرینند.

نه تنها اصلاح طلبان بلکه همه مردم از هر قوم، قبیله و زبانی متعلق به این کشور و انقلابند، هر فردی که شناسنامه ایرانی دارد حق تصمیم گیری درباره سرنوشت خود و کشورش را دارد

وی مسیر اصلاحات را مسیر دولت دانست و ادامه داد: باید به کسانی که اصلاح طلبان را متهم می کنند که به دولت و نیرو های اعتدالی نزدیک شده اند و دارند از اصول خودشان دست برمی دارند گفت که اصلاح طلبان مسیری را می روند که ملت می رود، یعنی اهمیت دادن به صندوق رأی و به رغم تمام ناملایمات شرکت در انتخابات را واجب دانستن.
این فعال سیاسی معتقد است: نامیدن ائتلاف به نام لیست امید از سوی رئیس دولت اصلاحات اقدامی ارزشمند و مناسب بود، باید با پرچم امید و با لیستی کامل هم در مجلس شورای اسلامی و هم در مجلس خبرگان شرکت کنیم، باید مردم را به صحنه بکشانیم، آمدن مردم به صحنه ترسیم کننده تابلوی زیبایی از چهره واقعی جامعه ایران است و در مقابل تابلوی زشت افراطیون خواهد ایستاد.
وی تاکید کرد: نه تنها اصلاح طلبان بلکه همه مردم از هر قوم، قبیله و زبانی متعلق به این کشور و انقلابند، هر فردی که شناسنامه ایرانی دارد حق تصمیم گیری درباره سرنوشت خود و کشورش را دارد.
وی ثبات در کشور را از هر مسئله ای واجب تر دانست و ابراز عقیده کرد: در شرایطی که ما در خاورمیانه ای که پر از خون و جنون است زندگی می کنیم، صلح از نان شب برای ما واجب تر است و باید بستر هم زیستی و هم سویی را با جامعه جهانی در پیش بگیریم تا منافع ملتمان تامین شود، دولت آقای روحانی با تمام مشکلات یک دستاورد دیپلماتیک داشته است که عده ای می خواهند آن را تخریب کنند.
اصغرزاده با اشاره به این که «اصلاح طلبان از ابتدا اعتقاد داشتند که دولت روحانی در سیاست خارجی باید به سیاست داخلی هم توجه کند»، اظهار کرد: برای ما اصلاح طلبان صندوق رأی یک فرصت است.

برای شرکت در نظر سنجی دهمین دوره انتخابات مجلس اینجا کلیک کنید
شما به چه کسانی رای می دهید؟(نظر سنجی)منبع : ایسنا