تبیان، دستیار زندگی
مونسان بر نوآوری در برنامه های نوروزی کیش تاکید کرد
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

تاکید مونسان بر نوآوری در برنامه های نوروزی کیش

title

به گزارش تبیان به نقل از خبرنگار ایرنا ، علی اصغر مونسان عصر شنبه در چهارمین نشست هماهنگی کمیته های نوروزی به اهمیت برگزاری جنگ های شاد برای گردشگران و خانواده ها اشاره کرد و گفت : این برنامه باید در نقاط مختلف جزیره در شرق ، غرب ، بخش های مرکزی و نوار سیاحتی جزیره برگزار شود تا تمامی شهروندان و گردشگران بتوانند از برنامه های نوروزی بهره لازم را ببرند.
وی با تاکید بر اینکه باید زیر ساخت های لازم برای تردد مطلوب گردشگران درسطح جزیره فراهم شود ازمسئولان زیبا سازی شهری خواست تا به روند ترمیم و لکه گیری آسفالت و معابر سرعت ببخشند .
رئیس هیات مدیره سازمان منطقه ازاد کیش گفت : استفاده از امکانات و فضاهای ورزشی و توجه ویژه به ورزش های همگانی بر جذابیت برنامه های نوروزی جزیره کیش می افزاید و برگزاری رقابت های همچون دوچرخه سواری ، اتومبیلرانی، دو ومیدانی، پیاده روی به شاد شدن فضای شهری کمک می کند .
مونسان در مورد زمان اقامت گردشگرانی که از مسیر دریا به کیش سفر می کنند گفت : مدت زمان اقامت 10 روزه گردشگران در کیش قابل تمدید است.
نظارت دقیق بر اماکن ارائه کننده خدمات گردشگری ، هتل ها و مراکز پذیرایی ، نظارت بر کیفیت و قیمت کالاهای عرضه شده در مراکز تجاری، به حداقل رساندن زمان توقف خودروها در بندرگاه از موارد مورد تاکید مدیرعامل سازمان منطقه ازاد کیش در این نشست بود .
اجرای نمایش های سنتی بر اساس حکایات بوستان و گلستان، جشن های تحویل سال، برگزاری مسابقه آشپزی ، رالی تور خانواده ، ساخت مجسمه های شنی ، کنسرت های موسیقی ، استقبال از گردشگران در مبادی ورودی بندرگاه و فرودگاه از جمله موارد پیشنهادی حاضران در این نشست بود .
جزیره کیش با جاذبه های طبیعی ، تاریخی ، گردشگری و تفریحی و اب و هوای مناسب سالانه پذیرای یک میلیون و هفتصد هزار گردشگر داخلی و خارجی است .
این نشست عصر امروز با حضور روسای کمیته های نوروزی در سالن اجتماعات سازمان منطقه آزاد کیش برگزار شد.


www.irna.ir

این مطلب صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر شده و محتوای آن لزوما مورد تایید تبیان نیست .