تبیان، دستیار زندگی
کاپیتان تیم ملی بسکتبال کشورمان گفت: تیم ایران پس از انجام سه بازی تداركاتی در استرالیا به تجربیاتی دست یافت که....
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

نیکخواه بهرامی در گفتگو با تبیان:

دیدار با استرالیا تجربه بی نظیری بود

نیکخواه بهرامی در گفتگو با تبیان:

کاپیتان تیم ملی بسکتبال کشورمان گفت: تیم ایران پس از انجام سه بازی تداركاتی در استرالیا به تجربیاتی دست یافت که شاید در نوع خود بی نظیر بود.

صمد نیکخواه بهرامی صبح چهارشنبه در گفتگوی اختصاصی با سرویس ورزشی تبیان در این خصوص ادامه داد: بازی با تیم قدرتمند استرالیا که در رده بندی جهانی در رده نهم قرار دارد این درس را به ما  آموخت که هنوز فاصله بسیاری با بسکتبال روز جهان داریم وبرای بهتر شدن باید سخت تلاش کنیم.

وی افزود: البته "رایکو ترومن" سرمربی تیم ملی قبل از سفر به کشور استرالیا به ما گفته بود كه سخت‌ترین بازی طول دوران آماده‌سازی را پشت سر می‌گذاریم، موضوعی كه در سه دیدار ما مقابل تیم ملی استرالیا كاملا مشهود بود.

نیکخواه بهرامی در گفتگو با تبیان:

کاپیتان جوان بسکتبال کشورمان همچنین خاطرنشان كرد: ما در بازی اول عملكرد به مراتب خوبی داشتیم و با وجود اختلاف شش ساعته با این كشور و خستگی مفرط و بی‌خوابی خوب عمل كردیم اما  در بازی دوم وسوم  آنها با همه‌ توانشان به میدان آمدند که همان طور که می دانید در یک بازی ضعیف بودیم ودر بازی سوم تا آستانه پیروزی پیش رفتیم.

نیکخواه بهرامی در پایان گفت: تمرینات تیم ملی از فردا (پنجشنبه) در تالار بسکتبال آزادی تهران پیگیری می شود و ملی پوشان تا روز یکشنبه که به اردوی کرواسی و اسلوونی اعزام می شویم، زیر نظر مربیان تیم به تمرین می پردازند.