تبیان، دستیار زندگی
رئیس شورای سیاستگذاری انتخاباتی اصلاح طلبان در پاسخ به سئوالی درباره تحلیل خود از فرمایش رهبر معظم انقلاب که فرموده اند «اگر دشمن از کسی حمایت کرد شما به آن شک کنید»، گفت: قطعاً آقا درست می گویند
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

عارف: بیکار نیستم از بی بی سی اعلام برائت کنم!

رئیس شورای سیاستگذاری انتخاباتی اصلاح طلبان در پاسخ به سئوالی درباره تحلیل خود از فرمایش رهبر معظم انقلاب که فرموده اند «اگر دشمن از کسی حمایت کرد شما به آن شک کنید»، گفت: قطعاً آقا درست می گویند.

بخش سیاست تبیان
عارف

محمدرضا عارف رئیس شورای سیاستگذاری انتخاباتی اصلاح طلبان در پاسخ به سؤالی درباره حمایت رسانه های بیگانه همچون بی بی سی انگلیس از لیست اصلاح طلبان و آقای هاشمی، گفت: کی حرف های بی بی سی برای ما مستند بوده است؟ آیا بی بی سی به دنبال خیر و صلاح کشور ماست؟
وی در پاسخ به این سؤال که چرا بی بی سی از اصلاح طلبان حمایت می کند، تصریح کرد: آنها حرف خودشان را می زنند.
عارف در پاسخ به این سؤال که چرا رسانه های بیگانه درباره اصولگرایان از این حرف ها نمی زنند، گفت: آنها برای ایجاد فتنه و تفرقه این کار را می کنند؛ برای اینکه چهره های مؤمن، انقلابی و همیشه در صحنه را زیر سؤال ببرند و حالا یک عده هم تکلیف شرعی خود می دانند که به این امر دامن بزنند.
معاون اول دولت اصلاحات در پاسخ به سئوالی درباره تحلیل خود از فرمایش رهبر معظم انقلاب که فرموده اند «اگر دشمن از کسی حمایت کرد شما به آن شک کنید»، گفت: قطعاً آقا درست می گویند. اگر دشمن بخواهد شیطنت بکند چی؟ یکی از راه های نفوذ، شیطنت کردن و تفرقه انداختن است. البته فرمایش رهبر انقلاب فصل الخطاب است و باید همه به آن توجه کنیم.
وی در پاسخ به این سؤال "چرا از رسانه های بیگانه و بی بی سی اعلام برائت رسمی نمی کنید؟" به این گفته بسنده کرد "از چه چیزی اعلام برائت کنیم؛ من 24ساعته باید از بی بی سی اعلام برائت رسمی کنم؟ بیکارم؟
عارف در پاسخ به مطلبی درباره اینکه برخی دولتی ها گفته اند "اگر حتی شما رأی هم بیاورید ما از لاریجانی برای ریاست مجلس حمایت می کنیم" گفت: این مباحث برای بعد از پیروزی و ورود به مجلس است؛ زمانی که فراکسیون ها شکل بگیرند.
به گزارش تسنیم، بخش فارسی «بی بی سی» رسانه سلطنتی انگلیس اخیراً با دعوت از برخی اصلاح طلبان فراری همچون «نورالدین پیرمؤذن» نماینده مجلس ششم، رسماً به تعریف و تمجید از لیست جریان اصلاح طلب پرداخته بود. همچنین این رسانه سلطنتی در روزهای گذشته تلاش گسترده ای را برای رأی نیاوردن فقهایی همچون علامه مصباح و آیات عظام جنتی و یزدی در انتخابات مجلس خبرگان انجام داده است.
هفته گذشته رهبر معظم انقلاب نیز در دیدار با جمعی از مردم آذربایجان شرقی با اشاره به ورود صریح رسانه های دشمن از جمله «بی بی سی» به جبهه بندی داخلی انتخابات و اینکه «دشمن دستورالعمل می دهد که به چه کسی رأی بدهید یا ندهید» فرموده بودند: رادیوی انگلیسی دارد به مردم تهران دستورالعمل می دهد به فلانی رأی بدهید، به فلانی رأی ندهید! معنای این چیست؟ انگلیسی ها دلشان تنگ شده برای دخالت کردن در ایران... اینکه ما عرض می کنیم در انتخابات، مردم با بصیرت، با آگاهی، با دانایی وارد بشوند، به خاطر این است؛ بدانند دشمن چه می خواهد؛ وقتی شما دانستی دشمن چه می خواهد، عکس او عمل می کنی؛ معلوم است.


منبع : تسنیم