تبیان، دستیار زندگی
یک نامزد دیگر انتخابات مجلس دهم درخراسان شمالی انصراف داد
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

انصراف یک نامزد دیگر

در سومین روز تبلیغات انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی یک نامزد از حوزه انتخابیه بجنورد از ادامه فعالیت های انتخاباتی، اعلام انصراف کرد.

بخش سیاست تبیان

انتخابات

به گزارش تبیان به نقل از خبرنگار مهر، در حالی که نامزدهای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی سومین روز از رقابت های تبلیغات انتخابات را پشت سر می گذارند، سعید اقایی از حوزه انتخابیه بجنورد، مانه و سملقان، راز و جرگلان، گرمه و جاجرم امروز از نامزدی انتخابات مجلس و ادامه رقابت ها اعلام انصراف کرد.

بر این اساس تعداد نامزدهای انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در خراسان شمالی از۵۸ نفر به ۵۷ نفر و تعداد نامزدهای انتخابات حوزه انتخابیه بجنورد از ۳۳ نفر به ۳۲ نفر کاهش یافت.

پیش بینی می شود با توجه به شمار زیاد نامزدهای انتخابات مجلس در این دوره، طی روزهای آتی، شمار دیگر از نامزدها از ادامه رقابت های انتخاباتی اعلام انصراف کنند.

به گزارش خبرنگار مهر، خراسان شمالی با دارا بودن هشت شهرستان و ۹۲۹ هزار نفر جمعیت دارای چهار کرسی ثابت و یک کرسی مشترک در مجلس شورای اسلامی است.

انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی روز جمعه هفتم اسفندماه ۹۴ این هفته همزمان با سراسر کشور برگزار می شود.


منبع : خبرگزاری مهر

این مطلب صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر شده و محتوای آن لزوما مورد تایید تبیان نیست .