تبیان، دستیار زندگی
مدیر واحد صدور آرم سازمان ترافیک گفت: اسامی واجدین شرایط دریافت آرم طرح ترافیک ۹۵ ساعت ۲۴ امشب بر روی سایت شهرداری تهران قرار می گیرد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

اسامی واجدین شرایط دریافت آرم ترافیک ۹۵، امشب اعلام می شود

مدیر واحد صدور آرم سازمان ترافیک گفت: اسامی واجدین شرایط دریافت آرم طرح ترافیک ۹۵ ساعت ۲۴ امشب بر روی سایت شهرداری تهران قرار می گیرد.

بخش اجتماعی تبیان
طرح ترافیک

مصطفی قنبرنژاد با اشاره به اینکه افرادی که اسامی آنها از ساعت ۲۴ شنبه بر روی سایت شهرداری تهران به نشانی www.tehran.ir اعلام خواهد شد، تا ۱۵ اسفندماه و به مدت ۲ هفته مهلت دارند تا مدارک لازم را به دفاتر خدمات الکترونیک شهر ارائه کنند، افزود: در عین حال افرادی که نسبت به نتایج اعلامی اعتراض دارند از امشب می توانند مراتب اعتراض خود را تنها به صورت الکترونیکی بر روی سایت شهرداری تهران در محل تعیین شده درج کنند.

وی افزود: واجدین شرایط با ارایه کد رهگیری و کد پستی خود می توانند از طریق سایت شهرداری تهران از وضعیت درخواستشان مطلع شوند.

قنبرنژاد درخصوص آرم طرح ترافیک سهمیه بگیران به شهرنوشت گفت: مکاتبات دریافت این آرم با ارگان ها، سازمانها و بخشهای سهمیه بگیر انجام شده و آنها نیز برابر روال قبلی باید اسامی افراد واجد شرایط را طبق سهمیه به سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران اعلام کنند.

وی در خصوص سهمیه آرم طرح ترافیک خبرنگاران نیز بیان کرد: خبرنگاران اعم از روزنامه ها، خبرگزاری ها، سایت ها و خبرنگاران آزاد نیز برابر سالهای گذشته از طریق سهمیه اعلامی به مدیران عامل یا مسئول آنها می توانند آرم طرح ترافیک بگیرند اما خبرنگارانی که به هر دلیلی موفق به دریافت آرم طرح ترافیک نمی شوند تا ۱۰ اسفند ماه مهلت دارند به مرکز ارتباطات شهرداری تهران مراجعه کنند.

مدیر واحد صدورارم سازمان ترافیک افزود: درصددیم تا صد در صد مجوزهای جدید طرح ترافیک را تا پایان اسفند توزیع کنیم تا از اول فروردین صرفاً خودروهای دارای آرم های جدید، مجوز ورود به محدوده طرح ترافیک را داشته باشند.

قنبرنژاد مجموع امتیازات کسب شده را به عنوان معیار نهایی انتخاب افراد واجد شرایط دریافت مجوز طرح ترافیک عنوان و تصریح کرد: شهروندان در نظر داشته باشند چنانچه اطلاعات اعلام شده از سوی شهروندانی که واجد شرایط اعلام می شوند با اسناد و مدارک آن ها مطابقت نداشته باشد، از صدرو آرم طرح ترافیک برایشان معذور خواهیم بود.

قنبرنژاد از کاهش ۱۰ درصدی سهمیه آرم طرح ترافیک متقاضیان حقوقی به طور متوسط خبر داد و تصریح کرد: این تصمیم به این دلیل اتخاذ شده که با توجه به پیش بینی های به عمل آمده امسال ۵ هزار مجوز جدید به تعداد آرم های روزانه و نیز ۲ هزار مجوز جدید سهمیه جانبازان اضافه شده است.

مدیر واحد صدور ارم سازمان ترافیک در پایان خاطر نشان کرد: بی تردید محدودیت ورود خودروهای شخصی به محدوده طرح ترافیک در کاهش آلودگی هوای هسته مرکزی شهر موثر بوده و در صورتی که این طرح در محدوده مذکور اعمال نمی شد، وضعیت زیست محیطی مرکز شهر غیرقابل تصور بود.منبع: خبرگزاری مهر
این مطلب صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر شده و محتوای آن لزوما مورد تایید تبیان نیست .