تبیان، دستیار زندگی
خطای بزرگ اصلاح طلبان انتخاب کرباسچی برای لیست است/ چهره های پاک اراده ای برای حضور در لیست اصلاح طلبان ندارند
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

خطای بزرگ اصلاح طلبان

این ائتلاف در حالی است که همه اصولگرایان خارج از لیست که نتوانستند در غالب 30 نفره حضور پیدا کنند اقدام به کار ایثارگرانه انصراف دادند و روز به روز انسجام اصولگرایان بالاتر می رود.

بخش سیاست تبیان
انتخابات

مجتبی شاکری عضو شورای مرکزی جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی با بیان اینکه این دوره انتخابات ائتلاف اصولگرایان زیر نظر علمای سه گانه شکل گرفت، اظهار داشت: این ائتلاف برای اصلاحات غیرمترقبه بود و اکنون یک آشفتگی در بین آنها وجود دارد.

وی افزود: این ائتلاف در حالی است که همه اصولگرایان خارج از لیست که نتوانستند در غالب 30 نفره حضور پیدا کنند اقدام به کار ایثارگرانه انصراف دادند و روز به روز انسجام اصولگرایان بالاتر می رود.

شاکری با بیان اینکه انسجام اصولگرایان در شرایطی است که در لیست اصلاح طلبان اکثرا چهره های ناشناخته و مسئله داری دیده می شود تصریح کرد: خطای بزرگ اصلاح طلبان انتخاب چهره های بدسابقه ای مثل کرباسچی است که می خواهند لیست را ببندند که این نشان می دهد در چهره های پاک اراده ای برای حضور در آن لیست وجود ندارد.

عضو شورای مرکزی جمعیت ایثارگران در تشریح دلیل اعطای نقش لیدری به کرباسچی تصریح کرد: بار این ننگ را فرد دیگری نمی تواند تحمل کند چون کرباسچی معروف به این است که در انتخابات 88 عضو کارگزاران بود ولی جزء ستاد کروبی نیز بود. این امری کاملا متناقض است فلذا فقط چهره های ملونی چون کرباسچی توانایی اتخاذ چنین رویکردی را دارند.

وی با اشاره به حمایت برخی از افراد  و جریان ها از جریان اصلاحات خاطر نشان کرد: پرونده مالی دولت طبق همان مطالبی که آقای زاکانی افشاگری کرده اند کاملا مستند است و کرباسچی تنها بخشی از تامین کننده مالی جریان اصلاحات است.

شاکری در همین زمینه افزود: بسیاری از کسانی که نقش آفرین و حامی جریان اصلاحات هستند، اسمشان هم مطرح نیست ولی به دنبال این هستند که جریان فساد اقتصادی ادامه یابد و به طور جدی از فهرست مورد نظر دولت آمریکا دفاع می کنند.


منبع : خبرگزاری فارس

این مطلب صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر شده و محتوای آن لزوما مورد تایید تبیان نیست .