تبیان، دستیار زندگی
ممکن است گروهی از دوستان نسبت به لیست تعیین شده معترض باشند. کما اینکه عده ای نوع چینش آن را از شائبه سهم خواهی اعضای کمیته مورد نظر دور نمی دانند، اما از لوازم توفیق این است که در حال حاضر همه متحد و منسجم، به نتایج تلاش های انجام گرفته احترام گذاشته، آ
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

عباسی انصراف داد

ممکن است گروهی از دوستان نسبت به لیست تعیین شده معترض باشند. کما اینکه عده ای نوع چینش آن را از شائبه سهم خواهی اعضای کمیته مورد نظر دور  نمی دانند، اما از لوازم توفیق این است که در حال حاضر همه متحد و منسجم، به نتایج تلاش های انجام گرفته احترام گذاشته، آگاهانه و با بصیرت، ملت را سرافراز و دشمنان را مأیوس کنیم.

بخش سیاست تبیان
محمد عباسی


 محمد عباسی در بخشی از بیانیه خود دلایل انصرافش را این گونه توضیح می دهد:  ممکن است گروهی از دوستان نسبت به لیست تعیین شده معترض باشند. کما اینکه عده ای نوع چینش آن را از شائبه سهم خواهی اعضای کمیته مورد نظر دور  نمی دانند، اما از لوازم توفیق این است که در حال حاضر همه متحد و منسجم، به نتایج تلاش های انجام گرفته احترام گذاشته، آگاهانه و با بصیرت، ملت را سرافراز و دشمنان را مأیوس کنیم.
لذا اینجانب ضمن انصراف از این دوره انتخابات، با عنایت بر سطح کارآمدی و مقبولیت  فردی هریک از دوستان تعیین شده، و احترام همه کاندیداهای محترم، در مجموع اکثریت افراد تعیین شده را دوستانی متدین و علاقه مند به ملت دانسته و برایشان آرزوی توفیق دارم.

برای شرکت در  نظر سنجی دهمین دوره انتخابات مجلس اینجا کلیک کنید


منبع : خبرآنلاین