تبیان، دستیار زندگی
دبیرکل سمپوزیوم بین المللی روابط عمومی ایران از ایجاد خانه روابط عمومی ایران خبر داد و شکل گیری برجام 3 در حوزه روابط عمومی را لازم و ضروری دانست.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

ایجاد خانه روابط عمومی ایران

دبیرکل سمپوزیوم بین المللی روابط عمومی ایران از ایجاد خانه روابط عمومی ایران خبر داد و شکل گیری برجام 3 در حوزه روابط عمومی را لازم و ضروری دانست.

هومن بهلولی- روابط عمومی

جلسه شورای سیاست‌گذاری نخستین سمپوزیوم روابط‌عمومی استان اردبیل

به گزارش ایسنا، هوشمند سفیدی در جلسه شورای سیاست گذاری نخستین سمپوزیوم روابط عمومی استان اردبیل با بیان اینکه شورای سیاست گذاری مجمعی برای همفکری و گفت وگو برای برگزاری سمپوزیوم است، گفت: فلسفه حضور اعضا در این شورا، تصمیم گیری واحد برای برگزاری این سمپوزیوم است.
وی نقش کارشناسان روابط عمومی، سازمان های حامی و اصحاب رسانه را در شکل گیری این رویداد ارزشمند بسیار مهم دانست و افزود: برگزاری یازده ساله سمپوزیوم بین المللی روابط عمومی در تهران، توانمندی روابط عمومی ایران در دنیا نشان داده می شود.
سفیدی با بیان اینکه برگزاری این رویداد در اردبیل نقطه عطفی در تاریخ روابط عمومی های استان اردبیل خواهد بود، تصریح کرد: تلاش می کنیم با برگزاری این سمپوزیوم، نگاه مدیران به روابط عمومی عمیق تر، اعتبارات و امکانات آنها افزایش و عملکرد مدیران ارتقا یابد.
دبیرکل سمپوزیوم بین المللی روابط عمومی ایران ایجاد رقابت میان روابط عمومی ها برای افزایش کارایی و آموزش دست اندرکاران روابط عمومی استان را از اهداف برگزاری این سمپوزیوم عنوان و خاطرنشان کرد: باید مدیران سازمان ها و دستگاه های اجرایی را نیز درگیر مسائل روابط عمومی کنیم .
وی با تاکید بر توسعه ادبیات روابط عمومی، گفت: باید به نحوی عمل کنیم که ارزش کار روابط عمومی بیش از پیش نمایان شود.
سفیدی تاکید کرد: روابط عمومی در راس پیشرفت و توسعه قرار دارد و در راستای اهداف توسعه می تواند دیدگاه مدیران را تغییر دهد.
دبیرکل سمپوزیوم بین المللی روابط عمومی ایران از ایجاد خانه روابط عمومی ایران در سال آینده خبر داد و افزود: این خانه به عنوان یک تشکل صنفی خواهد بود و در راستای ایجاد این خانه در سطح کشوری، خانه روابط عمومی استان و شهرستان نیز تشکیل خواهد شد.
مدیرمسئول روزنامه آرمان تخصص، تجربه، روحیه خدمت به مردم و شخصیت را چهار عنصر مهم برای حرفه روابط عمومی عنوان کرد.
وی با بیان اینکه در سمپوزیوم استانی ویژه نامه نقش روابط عمومی در توسعه استان نیز چاپ و ارائه خواهد شد، تصریح کرد: برای شرکت کنندگان در سمپوزیوم گواهی معتبر با آرم و مهر انجمن بین المللی روابط عمومی ارائه خواهد شد و شرکت کنندگان استانی برای شرکت در سمپوزیوم یین المللی از تخفیف 15 الی 20 درصدی برخوردار خواهند شد.