تبیان، دستیار زندگی
زمان و مکان قطعی برگزاری نمایشگاه کتاب تهران
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

زمان و مکان قطعی برگزاری نمایشگاه کتاب تهران

زمان و مکان قطعی برگزاری بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران در سال آینده مشخص شد.

زمان و مکان قطعی برگزاری نمایشگاه کتاب تهران

موسسه نمایشگاه های فرهنگی ایران، مجری نمایشگاه بین المللی کتاب تهران در خبری رسمی اعلام کرد: بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران از ۱۵ تا ۲۵ اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۵ در محل شهر آفتاب برگزار می شود.

این در حالی است که پیش از این مدیرعامل این موسسه که همزمان قائم مقام نمایشگاه کتاب تهران است، از احتمال بازگشت این نمایشگاه به مصلای بزرگ امام خمینی (ره) در صورت آماده نشدن مجموعه شهر آفتاب برای میزبانی از این رویداد فرهنگی تا نیمه اسفندماه، امسال خبر داده بود.

امیرمسعود شهرام نیا که در جمع خبرنگارانی که چندی پیش برای بازدید از شهر آفتاب جهت آشنایی با روند ساخت و ساز آن به این مجموعه رفته بودند، احتمال ماندن نمایشگاه کتاب را در مصلی مطرح کرده بود، چند روز بعد حرف خود را پس گرفت و احتمال مطرح شده را رد کرد.

در تازه ترین تحول مربوط به مکان و زمان برگزاری بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، وبسایت رسمی این نمایشگاه در خبری که به صورت زیرنویس در حال اطلاع رسانی آن است، اعلام کرد: «بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران ۱۵ تا ۲۵ اردیبهشت ماه ۱۳۹۵ در محل شهر آفتاب تهران برگزار می شود».

همچنین بر اساس اعلام سایت نمایشگاه کتاب تهران، روسیه، مهمان ویژه بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران و ساعت کار نمایشگاه یادشده هم در روزهای ۱۵ تا ۲۵ اردیبهشت ماه ۱۳۹۵، همه روزه از ۱۰ تا ۲۰ است.


منبع: مهر
این مطلب صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر شده و محتوای آن لزوما مورد تایید تبیان نیست .