تبیان، دستیار زندگی
Mirillis Action محصول شرکت Mirillis نرم افزاری بسیار عالی برای ضبط ویدیو از محیط ویندوز ، نرم افزارها ، بازی ها و هرکجا که فکرش را بکنید با کیفیت HD و همچنین ضبط و ذخیره تمامی آنچه از کارت صدا خارج می شود و شما می شنوید ، می باشد. ...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

نرم افزار Mirillis Action 1.26.0
نرم افزار ضبط فیلم آموزشی از محیط ویندوز mirillis action 1.26.0

نرم افزار ضبط فیلم آموزشی از محیط ویندوز

محتوای آموزشی
فرایندی است مستمر كه به صورت مجموعه ای، مفاهیم متشكل و كلی و مجموعه نیازهای، آموزشی را براساس تدبیری راهبردی و موضوعی هدایت می كند و شامل كلیه نیازهای آموزشی جامعه اعم از نیازهای فردی و اجتماعی و همچنین اولویت ها و مقاصد و اهداف براساس سیاست ها و خط مشی های مورد نظر، اطلاعات و دانش مطابق با نیازها، وسایل و ابزارهای لازم برای تحقق اهداف می باشد.
 
برای تولید محتوای الکترونیکی از یک سری نرم افزار استفاده می کنیم که نرم افزار فیلم برداری و عکس برداری از محیط ویندوز یکی از آن ها می باشد.


Mirillis Action محصول شرکت Mirillis نرم افزاری بسیار عالی برای ضبط ویدیو از محیط ویندوز، نرم افزارها، بازی ها و هرکجا که فکرش را بکنید با کیفیت HD و همچنین ضبط و ذخیره تمامی آنچه از کارت صدا خارج می شود و شما می شنوید، می باشد.

از قابلیت های مهم این نرم افزار این است که ضمن فیلمبرداری از محیط ویندوز و ضبط صداهایی که با پشتیبانی میکروفن انجام می دهد، می تواند هنگام ضبط ویدیو از محیط ویندوز و بازی ها و ... نسبت به ضبط صدای میکروفون نیز اقدام کند و به این ترتیب کاربر می تواند به ساخت فیلم آموزشی و ویدیو کنفراس و یا هرکاری که نیاز است بپردازد. نکته ای که در سایت سازنده بسیار به آن اشاره شده است، ذخیره ویدیو فیلمبرداری شده با کیفیت HD و صدای ضبط شده با کیفیت SD می باشد.

کیفیت ۴۸۰p برای ساخت ویدیوهای آموزشی بسیار مناسب خواهد بود. بنابراین این نرم افزار از نظر کیفیت بسیار قدرتمند می باشد. قابلیت دیگر نرم افزار این است که می تواند ویدیوهای اینترنتی آنلاینی که قابل پخش است را نیز فیلمبرداری و ذخیره کند. البته این نخواهد بود که کل صفحه فیلمبرداری شود، بلکه کاربر را با مشخص کردن بخش مورد نیاز، همان قسمت را به نرم افزار نشان داده و نرم افزار نیز تنها همان بخش را ذخیره خواهد نمود.

بعد از ضبط ویدیو و صدا کاربر می تواند نسبت به ذخیره آن ها اقدام کند که در این مرحله ذخیره با فرمت های مختلف صوتی و تصویری امکان پذیر خواهد بود. در توضیحات شرکت سازنده، به قابلیت ضبط ویدیوهای HD با پردازنده های Intel بدون استفاده زیاد از پردازنده اشاره شده است و این نرم افزار با پردازنده های اینتل سازگاری بسیار بهتری خواهد داشت. محیط کاربری نرم افزار بسیار کاربرد پذیر و ساده می باشد و تمامی کاربر می توانند به راحتی و با صرف زمان اندکی از آن ها استفاده کنند.

اگر در این زمینه به اطلاعات بیشتر و یا راهنمایی مشاوران نیاز دارید، کارشناسان ما در بخش مشاوره پاسخگوی شما هستند.

مرکز یادگیری سایت تبیان - فرآورنده و تنظیم: علی سرمدی