تبیان، دستیار زندگی
جهان عاری از خشونت،هدف ادیان ابراهیمی است
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

جهان عاری از خشونت هدف ادیان ابراهیمی است

title

معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهوری گفت: به عنوان پیروان ادیان ابراهیمی اهداف مشترکی داریم که یکی از آنها دوری از افراطی گری و تلاش برای رسیدن به جهانی عاری از خشونت است.

به گزارشتبیان به نقل از خبرنگار مهر، شهیندخت مولاوردی در بازدید از کلیسای حضرت مریم (س) و دیدار با جمعی از زنان ارمنی فعال در عرصه های اجتماعی افزود: این بازدید باید زودتر از این برگزار می شد اما در آغاز سال نو میلادی توفیق نشد در خدمت جامعه زنان ارمنی باشم.

وی افزود: خوشحالیم که همزمان با ایام دهه فجر توانستیم این دیدار را داشته باشیم اما دورا دور در جریان فعالیت انجمن ها و اقدامات خیرخواهانه سازمان های مردم نهاد زنان ارمنی هستم.

معاون رئیس جمهوری تاکید کرد: به عنوان پیروان ادیان ابراهیمی اهداف مشترکی داریم که یکی از آنها دوری از افراطی گری و تلاش برای رسیدن به صلح و مهربانی و جهانی عاری از خشونت است. پیامبر اسلام (ص) که پیامبر صلح و دوستی است و حضرت مسیح (ع) هم به پیامبر رأفت مشهور است.

مولاوردی اضافه کرد: امیدواریم با همراهی پیروان همه ادیان، جهانی که شایسته انسانهاست تحقق یابد و زنان توانمند که در برابر آسیب های اجتماعی قدرت ایستادگی دارند، زندگی انسانی داشته باشند.

به گزارش تبیان به نقل از خبرنگار مهر، در این مراسم آرمینه سعیدخانیان نماینده شورای خلیفه‌گری ارامنه و سه تن از نمایندگان تشکل‌های غیردولتی و خیریه جامعه ارامنه نیز در سخنانی ضمن خوشامدگویی به معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری و همراهان، توضیحاتی درباره فعالیت‌های این تشکل‌ها ارائه کردند.

همچنین معاون رئیس جمهوری از مرکز نگهداری کودکان استثنایی و موزه «آراک مانوکیان» بازدید کرد.

این مطلب صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر شده و محتوای آن لزوما مورد تایید تبیان نیست .
مشاوره
مشاوره
در رابطه با این محتوا تجربیات خود را در پرسان به اشتراک بگذارید.