تبیان، دستیار زندگی
تبلیغات انتخابابی
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

برپایی 10 هزار سازه موقت برای تبلیغات انتخابات در شهر تهران

خدمات شهری شهرداری تهران، 130 پرتابل به میزان بیش از هزار و 400 متر مربع، 144 عرشه پل با فضای هشت هزار و 460 متر و 30 بیلبورد با فضای 1560 متر به موضوع تبلیغات فرهنگی را در راستای انتخابات پیش  رو تدارک دیده است.

بخش سیاست تبیان

عبدالهی

به گزارش تبیان به نقل از پایگاه خبری سما، مجتبی عبدالهی طی گفت وگویی  اظهار کرد: شهرداری تهران در راستای ترغیب و تشویق حضور پر رنگ مردم در انتخابات مجلس خبرگان و مجلس شورای اسلامی، طی دو هفته گذشته اقدام به فضاسازی تبلیغات فرهنگی کرده به طوری که فرمایشات مقام معظم رهبری و امام خمینی (ره) در خصوص این موضوع تهیه شده و به مرور در شهر تهران قابل مشاهده است.

به گفته معاون خدمات شهری شهرداری تهران، 130 پرتابل به میزان بیش از هزار و 400 متر مربع، 144 عرشه پل با فضای هشت هزار و 460 متر و 30 بیلبورد با فضای 1560 متر به موضوع تبلیغات فرهنگی حضور پر شور مردم در انتخابات های پیش  رو پرداخته است.

عبدالهی با اعلام اینکه  سازه های تبلیغاتی کاندیداها به گونه ای نصب شده که به راحتی بتوانند از آن استفاده کنند، خاطر نشان کرد: در صورت کم بودن میزان فضای تبلیغاتی، شهرداری تهران آمادگی دارد که بلافاصله به صورت داربست و بنر در نقاط پیس بینی شده، فضای تبلیغاتی را افزایش دهیم.

معاون خدمات شهری با بیان اینکه شهرداری تهران عضو ستاد رسیدگی به تخلفات انتخاباتی در فرمانداری است ، افزود: در صورت اعلام ستاد مبنی بر ارتکاب تخلفات تبلیغاتی از سوی کاندیداها، عوامل اجرایی شهرداری همراه با نیروی انتظامی نسبت به جمع آوری این دسته از تبلیغات ، اقدام می کند.


منبع : پایگاه خبری سما