تبیان، دستیار زندگی
حواشی حضور عارف و مطهری در دانشگاه صنعتی امیرکبیر
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

حواشی حضور عارف و مطهری در دانشگاه امیرکبیر

سالن سخنرانی دانشگاه امیرکبیر ظرفیتی در حدود 500 نفر داشت که دانشجویان تمامی صندلی ها را پیش از آغاز مراسم پرکردند و به دلیل استقبال بیش از اندازه حتی تعداد زیادی از افراد به صورت ایستاده به صحبت های سخنرانان گوش سپردند.

بخش سیاست تبیان
مطهری

به گزارش تبیان به نقل از خبرگزاری ایرنا،حاشیه های سخنرانی محمدرضا عارف و علی مطهری در مراسمی با عنوان انتهای جمهوری، بهارستان به شرح ذیل است:

**محمدرضاعارف دبیرکل بنیاد امید ایرانیان درهمان دقایق ابتدایی مراسم حضور یافت اما علی مطهری با50 دقیقه تاخیر وارد سالن سخنرانی شد که هر دو نفر مورد استقبال دانشجویان قرار گرفتند.


**دراین مراسم نماهنگی مبتنی بر مرور مجالس گذشته و روند مذاکرات هسته ای، سخنان رئیس جمهور روحانی و بخشی از سخنان خاتمی رئیس جمهوری اسبق کشورمان پخش شد.


**سالن سخنرانی دانشگاه امیرکبیر ظرفیتی در حدود 500 نفر داشت که دانشجویان تمامی صندلی ها را پیش از آغاز مراسم پرکردند و به دلیل استقبال بیش از اندازه حتی تعداد زیادی از افراد به صورت ایستاده به صحبت های سخنرانان گوش سپردند.


**سخنرانی عارف و مطهری پس از سه ساعت به اتمام رسید و در این نشست طولانی دانشجویان نه تنها خسته نشدند بلکه با کمال میل از این فعال اصلاح طلب استقبال کردند.


**یکی از موارد حاشیه ای این نشست ترک سریع جلسه از سوی عارف بود که پس از پاسخ به پرسش های حاضران انجام گرفت؛ البته علی مطهری بلافاصله پس از سخنرانی و بعد از پرسش و پاسخ سالن همایش را ترک کرد.


**دانشجویان در این نشست عظیم چندین بار به تشویق عارف و مطهری پرداختند و حتی با شعارهایی از این افراد استقبال کردند.منبع : خبرگزاری ایرنا

این مطلب صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر شده و محتوای آن لزوما مورد تایید تبیان نیست .