تبیان، دستیار زندگی
فهرست اصولگرایان خراسان رضوی ارایه شد
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

فهرست اصولگرایان ارایه شد

سخنگوی جبهه اصولگرایان خراسان رضوی فهرست شورای ائتلاف اصولگرایان این استان به منظور حضور در انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی را اعلام کرد.
بخش سیاست تبیان
اصولگرایان

به گزارش تبیان به نقل از خبرنگار مهر اظهار کرد: حجت الاسلام محمد حسین حسین زاده بحرینی، حجت الاسلام پژمانفر، رضا شیران خراسانی، امیرحسین قاضی زاده و جواد کریمی در ائتلاف اصولگرای خراسان رضوی در حوزه انتخابیه مشهد و کلات انتخاب شدند.

وی افزود: در حوزه انتخابیه کاشمر، قوچان و گناباد نیز به ترتیب آقایان محمد اسماعیل نیا، حجت الاسلام عباسعلی رستمی و محمد صفایی در ائتلاف اصولگرای خراسان رضوی اعلام شده اند.

سخنگو جبهه اصولگرای خراسان رضوی با اشاره به اینکه محمد دهقان از این ائتلاف در حوزه انتخابیه چناران و بینالود معرفی شده است، گفت: در حوزه انتخابیه سبزوار علی بروغنی و علی اصغر عنابستانی، در حوزه انتخابیه نیشابور حجت الاسلام حسین سبحانی نیا و علی مروی و در حوزه انتخابیه درگز رزمیان در ائتلاف اصولگرای خراسان رضوی انتخاب شده اند.

وکیلی ادامه داد: در ائتلاف اصولگرایان استان در حوزه انتخابیه فریمان و سرخس احسان قاضی زاده، در حوزه انتخابیه تربت حیدریه ابوالقاسم خسروی و در حوزه انتخابیه خواف و رشتخوار امیر کلالی معرفی شده اند.


منبع : خبرگزاری مهر

این مطلب صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر شده و محتوای آن لزوما مورد تایید تبیان نیست .