تبیان، دستیار زندگی
ماشین تخریب برای مقابله با اصولگرایان به راه افتاده است
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

راه اندازی ماشین تخریبِ اصولگرایان

سخنگوی شورای ائتلاف اصولگرایان با بیان اینکه یک ماشین تخریب برای مقابله با اصولگرایان به راه افتاده است، گفت: باید با اتخاذ مواضع هماهنگ بهانه ای به طرف مقابل داده نشود.

بخش سیاست تبیان

حدادعادل

به گزارش تبیان به نقل از خبرگزاری مهر، غلامعلی حداد عادل سخنگوی شورای ائتلاف اصولگرایان، در نشست هم اندیشی ائتلاف که در دانشگاه گفتمان انقلاب اسلامی برگزار شد با اشاره به ضرورت حفظ وحدت اصوگرایان اظهار داشت: ما کاری مهم و دشوار پیش روی خودمان داریم و باید از خدا بخواهیم به ما عنایت کند تا از این گردنه حساس عبور کنیم.

حداد عادل با بیان احساس ما در راهپیمایی 22 بهمن این بود که مردم امیدوار هستند، خاطرنشان کرد: این وحدت شرط لازم بود و راه سختی در پیش داریم، در این دو هفته همه ما باید برنامه های مربوط به انتخابات را به همه برنامه های دیگر ترجیح بدهیم.

سخنگوی شورای ائتلاف اصولگرایان تأکید کرد: ما در این شهر پهناور که در حکم یک مملکت است احتیاج به حضور در جای جای شهر داریم تا مردم حس و حال انتخاباتی پیدا کنند و باید مراقب باشیم دشمن ما که در کمین نشسته از کوچکترین اشتباه ما استفاده نکند.

حداد عادل با ابراز اینکه کاملاً محسوس است که یک ماشین تخریب برای مقابله با اصولگرایان به راه افتاده است، تصریح کرد: باید با حضوری که در عرصه انتخابات داریم و اتخاذ مواضع هماهنگ بهانه ای به طرف مقابل داده نشود.

وی در پایان تصریح کرد: قوت مواضع ما و هوشیاری ما در حفظ وحدت بسیار اهمیت دارد.


منبع : خبرگزاری مهر

این مطلب صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر شده و محتوای آن لزوما مورد تایید تبیان نیست .