سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
شورای نگهبان با قاطعیت تمام ، به وظایف خود در راستای احراز صلاحیت ها پرداخت و به هیچ عنوان دستخوش تبلیغات و فضای خاص رسانه ای قرار نگرفت؛ در واقع شورای نگهبان از دستاوردهای این نظام محسوب می شود.
عکس نویسنده
عکس نویسنده
نویسنده : آزاده مرنی
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

اگر شورای نگهبان را قبول ندارید یعنی نظام را رد کرده اید

شورای نگهبان با قاطعیت تمام ، به وظایف خود در راستای احراز صلاحیت ها پرداخت و به هیچ عنوان دستخوش تبلیغات و فضای خاص رسانه ای قرار نگرفت؛ در واقع شورای نگهبان از دستاوردهای این نظام محسوب می شود.

آزاده مرنی - بخش سیاست تبیان

افتخاری


لاله افتخاری کاندید اصولگرای انتخابات مجلس شورای اسلامی، با حضور در غرفه تبیان در سومین نمایشگاه رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامی ضمن تقدیر و تشکر از عملکرد موسسه تبیان، درباره انتخابات آینده گفت : ما نسبت به مجلس آتی بسیار خوش بین هستیم البته باید توجه داشت که نهضتی تحت عنوان انصراف راه اندازی شده تا نامزدها به نفع فردی اصلح کناره گیری کرده و اتحاد خود را افزایش دهند و به حق بزرگانی از جمله آیت الله عبدالجواد ابراهیمی فر، در این زمینه پیش قدم بودند و انصراف دادند که این مسئله جای تقدیر و تشکر فراوان دارد.
وی با اشاره به شرکت تاثیرگذار زنان در عرصه انتخابات مجلس گفت : بسیار شایسته است که خانم ها برای انتخابات وارد عرصه شده اند و این مسئله (مشارکت زنان در فعالیت های سیاسی) از الزامات نظام محسوب می شود البته تعدادی از لیست کنار گذاشته شدند که این موضوع دلیل عدم همکاری آنها در بخش های دیگر نظان نیست و امیدواریم در انتخابات بعدی شرکت داشته باشند.     
وی با قدردانی از عملکرد شورای نگهبان در راستای احراز صلاحیت ها گفت : این شورا با قاطعیت تمام ، به وظایف خود پرداخت و به هیچ عنوان دستخوش تبلیغات و فضای خاص رسانه ای قرار نگرفت و البته انتظار هم می رفت که چنین عمل کنند و به نظر من شورای نگهبان از دستاوردهای این نظام است و به فرموده حضرت امام خمینی (رحمة الله علیه) شورای نگهبان از ارکان نظام جمهوری اسلامی محسوب می شود.

وی افزود : هر فردی که نظر شورای نگهبان را قبول نداشته باشد درواقع نظام را قبول ندارد و امیدوارم رسانه ها نیز در راستای شفاف سازی مسیر انتخابات، به بهترین نحو و به دور از شایعه پراکنی عمل کنند.

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین