سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
انتخابات یکی از اساسی ترین ارکان جمهوری اسلامی محسوب می شود که رسانه های بیگانه سعی بر حساسیت زایی آن در افکار عمومی دارند. پس هرچه سواد رسانه در سطح جامعه بیشتر اشاعه یابد، پرده های پنهان برنامه های دشمن بیش از پیش آشکار می شود و این امر باعث افزایش قدرت
عکس نویسنده
عکس نویسنده
نویسنده : آزاده مرنی
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :
رمزگشایی پروژه نفوذ

رهبر معظم انقلاب، برنامه های دشمن را در چند قالب اصلی بیان کرده اند که توجه به آنها می تواند رمز پروژه نفوذ باشد : اول؛ به تعطیلی کشاندن انتخابات. دوم؛ مخدوش کردن انتخابات؛ سوم؛ شبهه در آزادی انتخابات و چهارم؛ سوء استفاده های خاص برعلیه امنیت کشور.

 آزاده مرنی- بخش سیاست تبیان

عابدینی

دکتر حسن عابدینی، مجری و تحلیل گر سیاسی صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران با حضور در سومین نمایشگاه رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامی طی گفتگویی با خبرنگار موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان گفت : انتخابات یکی از اساسی ترین ارکان جمهوری اسلامی محسوب می شود که رسانه های بیگانه سعی بر حساسیت زایی آن در افکار عمومی دارند. پس هرچه سواد رسانه در سطح جامعه بیشتر اشاعه یابد، پرده های پنهان برنامه های دشمن بیش از پیش آشکار می شود و این امر باعث افزایش قدرت کشور می گردد.

انتخابات پیش رو از اهمیت بالایی برخوردار است زیرا طی چند سال اخیر دشمن با برنامه ریزی های متعدد در پی ایجاد فضایی ناسالم و دلسرد کننده بوده است.


وی در پاسخ به این سوال که تاثیر برگزاری نمایشگاه های رسانه ای در خنثی سازی برنامه های دشمن چیست گفت: هر چه جبهه داخلی بیشتر تقویت شود شگردهای رسانه ای دشمن نیز آشکارتر می شود زیرا نبرد قرن، نبرد رسانه هاست. بنابراین برگزاری چنین نمایشگاه هایی در راستای افزایش بصیرت عمومی بسیار موثر می باشد.
وی افزود : انتخابات پیش رو از اهمیت بالایی برخوردار است زیرا طی چند سال اخیر دشمن با برنامه ریزی های متعدد در پی ایجاد فضایی ناسالم و دلسرد کننده بوده است. در چنین فضایی بهترین راه حل توجه به سخنان مقام معظم رهبری می باشد؛ ایشان در چندین سخنرانی اخیر خود با اشاره به "پروژه نفوذ" به برنامه های معاندان نظام برای نامعتبر جلوه دادن انتخابات در ایران اسلامی اشاره کردند.
عابدینی گفت : رهبر معظم انقلاب، برنامه های دشمن را در چند قالب اصلی بیان کرده اند که توجه به آنها می تواند رمز پروژه نفوذ باشد : اول؛ به تعطیلی کشاندن انتخابات. دوم؛ مخدوش کردن انتخابات؛ سوم؛ شبهه در آزادی انتخابات و چهارم؛ سوء استفاده های خاص برعلیه امنیت کشور. از این رو بر تمامی رسانه ها واجب است تا تمام توان خود را در راستای اطلاع رسانی و آگاهی بخشی اذهان عمومی بکار گیرند.

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین