تبیان، دستیار زندگی
جشنواره میلاد كوثر رییس جمهور: اراده برخاسته از روح نیرومند عزیزان جانباز و معلول معجزه ای بزرگ است سالهای متمادی است كه قهرمانی های جانبازان و معلولین درعرصه های بین المللی باعث طنین انداز شدن سرود پر افتخار ایران در سطح جها...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

در مراسم افتتاحیه چهارمین جشنواره میلاد كوثر

رییس جمهور: اراده برخاسته از روح نیرومند عزیزان جانباز و معلول معجزه ای بزرگ است

سالهای متمادی است كه قهرمانی های جانبازان و معلولین درعرصه های بین المللی باعث طنین انداز شدن سرود پر افتخار ایران در سطح جهان شده است.

به گزارش خبرگزاری ورزش ایران( ایپنا) سید محمد خاتمی ضمن بیان مطلب افزود: عقل،ایمان و اراده سه عامل مهم است كه شخصیت آدمی را می سازد به طوری كه عقل چراغ راه آدمی ، ایمان انگیزه حركت و اراده آن چیزی است كه آدمی را قادر می سازد تا به سوی هدف خود حركت كند.

رییس جمهور با اشاره به ضعف به ظاهر جسمانی جانبازان و معلولین ، اراده برخاسته از روح نیرومند این افراد را معجزه ای بزرگ قلمداد كرد و گفت: این عزیزان نه تنها با نیروی اراده ، ضعف جسمانی را جبران كرده اند ، بلكه الگویی بزرگ برای افراد سالم به شمار می روند كه به افتخاراتی دست یافته اند كه گاهی افراد سالم از كسب آن عاجز هستند. سید محمد خاتمی با تاكید بر این امر كه جانبازی مدالی است كه خداوند به این افراد شایسته عطا كرده است و افتخارات جانبازان و معلولین را بی نظیر دانست.

خاتمی در پایان از زحمات فدراسیون جانبازی معلولین به خاطر برگزاری چهارمین جشنواره میلاد كوثر تشكر و قدردانی كرد.