سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
از روزی که امیر قلعه نویی هدایت تراکتورسازی بحران زده را بر عهده گرفته، حدود 2 ماه می گذرد و در این 2 ماه سرخ پوشان تبریزی تغییر و تحول زیادی را تجربه کرده اند. پوست اندازی تراکتورسازی در نقل و انتقالات نیم فصل شاید بارزترین تغییر و تحول باشد اما تراکتو
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

راهکار و تدبیر جالب قلعه نویی برای تراکتورسازی

از روزی که امیر قلعه نویی هدایت تراکتورسازی بحران زده را بر عهده گرفته، حدود 2 ماه می گذرد و در این 2 ماه سرخ پوشان تبریزی تغییر و تحول زیادی را تجربه کرده اند. پوست اندازی تراکتورسازی در نقل و انتقالات نیم فصل شاید بارزترین تغییر و تحول باشد اما تراکتورسازان از درون هم متحول شده اند و این را می شود از لابه لای اخبار متوجه شد و از کم شدن حواشی و شایعات فهمید.

بخش ورزشی تبیان
 قلعه نویی

تراکتورسازی در زمان تونی اولیویرای پرتغالی با انواع و اقسام حواشی و شایعات درگیر بود و روزی نبود که خبری جنجالی و حاشیه ای درباره سرخ پوشان منتشر نشود. البته اوایل حضور قلعه نویی در این تیم هم با حواشی و شایعات آمیخته بود که مهم ترین آن ها عدم استقبال هواداران تراکتورسازی از ژنرال و سر دادن شعار علیه او در زمین تمرین و ورزشگاه یادگار امام(ره) و در ادامه آن حاشیه هایی بود که پیش و پس از بازی با استقلال تهران برای بازیکنان سرباز به ویژه برای بختیار رحمانی ایجاد شد.
 به نظر می رسید با این حجم از مشکلات و حواشی قلعه نویی نتواند به کارش ادامه دهد و عطای کار را به لقایش ببخشد، اما سرمربی سابق استقلال که به زیرکی و داشتن کیاست و سیاست شهره است، به سبک و سیاق خودش حاشیه ها را مدیریت کرد و با خانه تکانی که در تراکتورسازی انجام داد، آرامش و ثبات نسبی را به تراکتورسازی برگرداند. هرچند قلعه نویی و تراکتورسازی تا موفقیت هنوز راه زیادی دارند اما کسانی که از نزدیک تیم قلعه نویی و کار او را دیده اند بسیار به موفقیت سرخ پوشان امیدوارند.
سرمربی تراکتورسازی نخستین گام موفقیت را در دور بودن تیمش از حواشی می داند و از این رو با تدابیری خاص و البته هماهنگی و همکاری باشگاه حاشیه ها و و راه ورود آن به تیمش را به حداقل رسانده است. بر اساس شنیده ها قلعه نویی به کمک دوستانش و برخی لیدرها و هواداران برای ارتباط افراد بیرون زمین با اعضای تیم و بازیکنان چارچوب و حریم هایی تعریف و اجرا کرده که کسی حق ندارد خارج از آن عمل کند و هر کسی این چارچوب و حریم را نادیده بگیرد با او برخورد جدی خواهد شد. همین نظم و ترتیب و دیسیپلین خاص که توسط افرادی نزدیک به سرمربی و باشگاه اجرا می شود باعث شده دیگر از آن درگیری های نیم فصل نخست در تمرین و اطراف تراکتورسازی خبری نباشد و حالا خیلی ها به موفقیت تراکتورسازی امیدوار هستند.


منبع : اسپرت

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین