سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
استاد راهنمای اروپایی ام که بنا بود برای جلسه دفاع به تهران بیاید، گفت نمی آیم! ترسید که اگر بیاید و مُهر ایران بخورد پای پاسپورتش، بعدها وقتی بخواهد برود آمریکا، اجازه ورود به او را ندهند.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

می ترسم مُهر ایران بخورد پای پاسپورتم!

استاد راهنمای اروپایی ام که بنا بود برای جلسه دفاع به تهران بیاید، گفت: نمی آیم! ترسید که اگر بیاید و مُهر ایران بخورد پای پاسپورتش، بعدها وقتی بخواهد برود آمریکا، اجازه ورود به او را ندهند.

بخش سیاست تبیان
عراقچی

 مقامات وزارت خارجه در  حالی به وعده دولت آمریکا اعتماد می کنند که این دولت مشغول اجرای تحریم های جدید علیه ایران درباره ویزا می باشد.
خبرگزاری ها ضمن انتشار این تحلیل، به ماجرای دفاعیه یک دانشجوی ممتاز رشته فیزیک در مقطع دکترا اشاره کردند: "بنا بود از تز دکترا دفاع کنم که تحریم ویزا عملی شد. استاد راهنمای اروپایی ام که بنا بود برای جلسه دفاع به تهران بیاید، گفت: نمی آیم! ترسید که اگر بیاید و مُهر ایران بخورد پای پاسپورتش، بعدها وقتی بخواهد برود آمریکا، اجازه ورود به او را ندهند. و حالا بنا شده با اسکایپ در جلسه دفاع دانشجوی ایرانی اش شرکت کند!"
تاسف بارتر از قانون آمریکا، نوشته عراقچی در اینستاگرامش است: نامه آقای کری تعهد محکمی از سوی دولت آمریکا است مبنی بر اینکه از همه ابزارهای خود، حتی توقف اجرای قانون، استفاده خواهد کرد تا اجازه ندهد قانون جدید کنگره در خصوص ویزای ورود به آمریکا،  اجرای موفقیت آمیز برجام و بهره مندی ایران از منافع اقتصادی آن را خدشه دار کند.
نویسنده خاطرنشان می کند: ای کاش این رفیق ما، دکتر عراقچی را به جلسه دفاعش دعوت می کرد و با صدای بلند به او می گفت: سلام جناب عراقچی!


منبع : کیهان

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین